Що приготував для знаків зодіаку коридор затемнень з 6 по 9 травня

Що приготував для знаків зодіаку коридор затемнень з 6 по 9 травня

Знати про успіхи наперед і зустрічати труднощі з холодною головою — життя було б простіше, якби кожен володів шпаргалкою.

Овни

На перший план вийде тема фінансів. Зірки вважають, що представникам знака випаде можливість залагодити затяжні процеси, закрити угоди та ухвалити ключові рішення, які надалі вплинуть на дохід.

Місячне затемнення здатне вплинути на сімейний бюджет Овнів, тому до непередбачених поворотів варто підготуватися.

Тельці

Рух світил представникам земної стихії приготував зміни як в особистому житті, так і в діловій сфері – співпраця з деякими партнерами підійде до логічного кінця. З амурними справами не все так просто: затемнення зобов’яже вибирати.

Тельців чекає ґрунтовна розмова з коханими, яка або вирішить проблеми, що накопичилися, або змусить поставити крапку.

Близнюки

Настає час оновлень, зміни життєвого порядку. Якщо Близнюки не відлинювали від роботи та докладали необхідних зусиль, професійне зростання гарантоване. Деякі із представників знака реалізують кар’єрні амбіції.

Затемнення допоможе знайти сміливість у вирішенні сімейних справ, покращити атмосферу в будинку.

Раки

У вихідні Ракам доведеться попрощатися з кимось зі свого оточення, прийняти бажання людини віддалитися і здобути самостійність. Зірки не рекомендують виставляти емоції напоказ – збережіть обличчя і обміркуйте як слід.

Творчі проекти принесуть довгоочікуваний результат — мова про визнання чи гонорари.

Леви

Провести вікенд бажано в сімейному колі. Можуть відбутися важливі події, які стосуватимуться близьких та батьків. Затемнення принесе полегшення представникам знака, які тривалий час зберігалися напружена обстановка у будинку.

Можливо, настав час для довгоочікуваного ремонту.

Діви

Після цього затемнення ваше коло спілкування почне плавно змінюватися: одні підуть, але «святе місце порожнім не буває». Діви можуть вирушити у тривалі поїздки та отримати від них все, чого хотілося. Підходящий момент, щоб зайнятися навчанням.

Представникам знака зараз необхідно направити свою енергію у правильне русло.

Терези

На вихідних ви замислитеся про своє фінансове благополуччя, ці думки можуть призвести до несподіваних поворотів. Щоб вплинути на доходи та витрати, Терези погодяться на істотні зміни. Проблему вдасться вирішити.

Затемнення, що минає, залишить після себе можливості, скористатися якими потрібно, адже вони принесуть душевний спокій.

Скорпіони

Зірки намагатимуться вплинути на вашу особистість: цінності, орієнтири, самосприйняття. Захочеться Скорпіонам та зміни іміджу. Експерименти увінчаються успіхом, і навіть більше – ви зможете подивитись своє життя з боку. Можливо, час змінити в деяких справах тактику і внести в плани коригування.

Стрільці

Незалежно від вашого бажання інформація про таємні відносини і домовленості просочиться назовні. Якщо Стрільці діятимуть рішуче, наслідки «відпливу» не завдадуть іміджевої шкоди. Світила готують вас до тривалих поїздок – це допоможе розвіятися та зустрітися з людьми, контакту з якими завжди заважала відстань.

Козероги

Наслідки затемнення можуть реалізувати плани, які ви планували з друзями та однодумцями. Результат – підсумки, великі досягнення. Чи варто визначитися: чи готові ви зберігати цю взаємодію, підкорювати нові вершини?

Коло спілкування може змінитися — Козерогам треба бути готовими до цього.

Водолії

Вихідні мають стати першим кроком на шляху реалізації масштабних планів. Зірки дають Водоліям поштовх, залишають цікаві та позитивні знаки.

На перший план вийдуть почуття та емоції представників знака, стримувати внутрішні пориви зараз буде особливо складно.

Риби

Підтримуйте зв’язки з людьми, які знаходяться на відстані вас. Деякі з цих контактів виявляться корисними.

Місячне затемнення приведе Риб до осяяння, але для деяких планів вам може не вистачати знань. Світила рекомендують заповнювати прогалини вже зараз.

You cannot copy content of this page