Що розташування родимок говорить про долю людини

Що розташування родимок говорить про долю людини

З давніх часів родимки на тілі вважалися особливими знаками.

За їхнім розташуванням могли пророкувати долю людини. Езотерики впевнені, що кожна родимка має своє значення, яке залежить від її розташування.

Так, якщо родимка знаходиться поряд з лінією волосся, то її власник ніколи не матиме проблем з фінансами. Родимка на правій брові говорить про можливість укласти міцний шлюб, а на лівій брові — нестабільний та емоційний союз.

Родимка на правому скроні – це особлива мітка. Її краще приховувати від оточуючих, оскільки вона вказує на те, що власник має дар передбачення. А ось на лівій скроні розташовуються родимки лише у чутливих людей.

Родимка в центрі чола є у сильних та енергійних особистостей, на лівому боці чола – у людей слабохарактерних, а на правій – у цілеспрямованих. Також тих, хто має гарну інтуїцію, провидіння відзначило родимкою в центрі чола.

На правій щоці родимка часто буває у добрих сім’янинів, на лівій — у емоційних людей. Люди запальні та ревниві мають родимки у куточках очей. А родимка просто під оком буває в оптимістів.
Родимка під правими грудьми – це ознака цілеспрямованості і наполегливості, а під лівими грудьми родимки «носять» велелюбні особистості.

You cannot copy content of this page