Мир
Що сучасні діти просять у Миколая, Діда Мороза та Санти

19 грудня, в день Святого Миколая, «Укрпошта» відчинила двері головного відділення і продемонструвала своїх нових мешканців. Тепер з правого боку від входу, біля каміна і ялинки, сидить на м’якому червоному кріслі новорічний Чарівник — саме так його звати і величати. На вигляд дуже нагадує Санта Клауса, і навіть ельфи є, пише «КП в Україні».

— Ми вирішили поєднати в одному образі трьох новорічних персонажів — святого Миколая, Санта Клауса і Діда Мороза, і ось вийшов такий Чарівник, — розповідають представники «Укрпошти». — Чарівник приймає листи від дітей і дорослих, адресовані будь-якого з новорічних героїв, і на всі листи обов’язково прийде відповідь.

Святий Миколай в лідерах. За словами представників головної пошти України, в минулому році дітки писали листи як святому Миколаю, так і Дід ​​Морозу в рівних кількостях. У цьому році — перший все ж вирвався вперед за кількістю адресованих йому листів.

— Популяризація святого Миколая — українські діти все більше пишуть йому, хоча і не забувають про старого доброго Дідуся і навіть Санту, — кажуть в «Укрпошті», — причому святому Миколаю на адресу Хрещатик, 22, пишуть навіть з-за кордону — Японії та Америки — діти вірять, що саме у нас живе той, хто виконує бажання і приносить подарунки під ялинку.

Читайте також: Гіркий різдвяний пиріг: після розмови з братом у Дмитра на душі неприємний осад

А що просять? Чарівник, який проживає тепер на Головпоштамті, каже, що діти сьогодні можуть попросити і телефон, і іграшку, але найчастіше пишуть і просять здоров’я і щастя, якщо не собі особисто, то близьким людям.

— Був цікавий лист від хлопчика. Він попросив три речі: татові — роботу, мамі — шубу, а собі — конструктор, — розповідають помічники Чарівника. — Ми написали відповідного листа і запропонували такий варіант: роботу тато може отримати на «Укрпошті» — у нас завжди багато вакансій, і тоді він зможе і шубу купити, і конструктор.

Ось цікаві листи від дітей, які прийшли на адресу новорічної поштової резиденції:

Три роки поспіль на адресу київського Діда Мороза приходили листи від японської дівчинки. Перше вона написала в 8 років. Кожен лист було повен приємних побажань Дідові Морозу, здоров’я і успіхів в його непростій роботі. А знизу завжди маленька приписка — бажаю всім людям на планеті здоров’я і ніколи не хворіти. І так з року в рік. Дід Мороз відправляв дівчинці вітальну листівку і обов’язково бажав міцного здоров’я.

В цьому році знову лист. Дівчинка подякувала Діду Морозу за те, що він виконав її бажання — подарував їй міцне здоров’я! Саме в цьому році дівчинка поборола стpaшну хворобу.

Хлопчик з Німеччини побажав Дідові Морозу завжди мати під рукою снігоприбиральну машину — щоб завжди встигати з подарунками, а не як в минулому році — коли подарунок з’явився не опівночі, а вранці.

Приходять листи з дитячих будинків сімейного типу — дітки в своїх листах просять нічого для себе, а просто бажають, «щоб був сніг і ялинка», «щоб був мороз не сильний, щоб кататися хоч на чомусь» і «щоб бурульки НЕ зразу падали, а висіли «.

Простежується тенденція — молодші діти просять за старших братів і сестер.

Сестрам бажають: «Нехай уже її хлопець (Ігор, з 9-Г) повернеться до неї, а то вона кисла і не грає зі мною і їсть все ківі, нам нічого не залишає взагалі, а я теж їх люблю їсти».

А братам: «Головне, щоб батьки йому купили хороший великий велик, щоб я теж потім міг кататися».

Поштові резиденції в світі

Київський Чарівник. Він оселився на Головпоштамті з видом на Майдан.

Адреса: 01001, Київ-1, вул. Хрещатик, 22.

Білоруський Дід Мороз. Цей персонаж новорічних легенд і казок від нашого нічим не відрізняється, хіба що живе в самому заповідному лісі країни.

Адреса: Біловезька пуща, п / о Каменюки, Каменецький р-н, Брестська обл. 225063

Німецький Чудотворець. Ніколаус — це майже наш святий Миколай, тільки говорить він по-німецьки (хоча читає листи і на інших мовах) і приносить подарунки виключно слухняним діткам — і без заперечень.

Адреса: Nikolaus, 49681, Nikolausdorf, Germany

Французький П’єр. А точніше П’єр Ноель, що в перекладі означає Різдвяний Дід. Він хоч і живе у Франції, але як і німецький колега — листи читати вміє на всіх мовах.

Адреса: P`ere No «el, Rue des nuages, Pole Nord, 33500, Libourne, France

Норвезька Юленіссен. Юленіссен — такого Дід Мороза ні з ким не сплутаєш. Живе норвезький чарівник в справжніх горах і поруч з озером Савален, у нього напевно і олені є, і не один десяток.

Адреса: Julenissen i Norge, Nissegata 1, Savalen, 2500, Tynset, Norway

Фінський Йоулупуккі. Один з головних чарівників живе в Лапландії і звуть його Йоулупуккі. Його резиденція по праву вважається однією з найбільш казкових — сюди щороку мріють потрапити не тільки діти, а й дорослі з усього світу. Листи сюди приходять з 150 країн світу і відповіді отримують абсолютно все — помічників у Йоулупуккі дуже багато.

Адреса: Joulupukin kammari, 96930 Napapiiri, Rovaniemi, Finland

Гренландський Санта Клаус. Саме тут живе Санта Клаус, і навіть якщо лист буде адресовано на Північний полюс — все одно потрапить в поштову скриньку в Ілуліссат, що в Гренландії. До речі, Санта погано знає інші мови, але легко користується Google Translate, тому відповідає всім, хоч і не ідеально грамотно.

Адреса: Santa Claus north poles, Julemandes Postkontor, DK-3900 Nuuk

facebook