Що таке місячний знак зодіаку і чому його теж важливо знати? Якщо ти хоч трохи цікавишся астрологією, то, напевно, знаєш, який у тебе сонячний знак зодіаку, тобто в якому знаку знаходилося Сонце у день твого народження. Але крім Сонця є ще й Місяць, який також проходить по всіх 12 знаках.

Що таке місячний знак зодіаку і чому його теж важливо знати?

Якщо ти хоч трохи цікавишся астрологією, то, напевно, знаєш, який у тебе сонячний знак зодіаку, тобто в якому знаку знаходилося Сонце у день твого народження. Але крім Сонця є ще й Місяць, який також проходить по всіх 12 знаках.

У момент народження людини всі планети розташовуються у тих чи інших знаках. І хоча Місяць не планета, а супутник, в астрології він вважається дуже значним елементом. Місяць відповідає за твій внутрішній світ та приховані емоції.

Місячний знак зодіаку не пов’язаний із сонячним, більше того, може йому суперечити. І саме тому бувають скромні Леви чи неймовірно емоційні Діви — просто місячний знак у таких людей знаходиться у протилежному сонячному знаку.

Як визначити свій місячний знак зодіаку? Це просто: існують безкоштовні онлайн-сервіси, де потрібно ввести точну дату, час та місце свого народження, щоб розрахувати, в якому знаку знаходився Місяць у цей момент.

Коли ти визначиш свій місячний знак, дуже цікаво буде порівняти його із сонячним, це дасть набагато більше інформації про твою емоційну, чуттєву сторону.

Овен

Місяць в Овні означає, що ти в корж розб’єшся заради своїх близьких. Тобі важко приховувати свої почуття, ти емоційна, тобі важко справлятися з тим, що вирує в тебе всередині. Ти дуже щира та імпульсивна і якщо кажеш комусь «Я тебе кохаю», значить так воно і є.

Телець

Місяць у Тельці робить тебе гарантом стабільності будь-яких стосунків. У твоєму світі немає таких слів, як «вірність» чи «невірність», ти просто не знаєш, як можна жити інакше. Але тобі варто побоюватися надмірної емоційної скутості, не забувай говорити про свої почуття вголос.

Близнюки

Місячні Близнюки – це складно. Одного разу ти любиш, наступного вже немає, а потім ти взагалі переключила свою увагу… Ти постійно намагаєшся приховати свої почуття, що міняються, так сильно, що сама часом не розумієш, що відбувається.

Рак

Романтична комедія та велика упаковка шоколадного морозива – ось незамінні елементи життя місячного раку. Вони допомагають подолати всі негативні сценарії, які народжуються у твоїй голові щоразу, коли трапляється щось нестандартне.

Лев

Місячний Лев такий самий король будь-якої вечірки, як і сонячний. Ти почуваєшся в центрі уваги завжди, але тримай своє его в рамках, воно так любить виходити з-під контролю.

Діва

Ти дуже аналітична, критична і дещо вибаглива. Ти розкладаєш свої емоції по поличках, навішуєш на них гарні бирки та каталогізуєш. Усередині в тебе вирує емоційне життя, хоча зовні по тобі й не скажеш.

Терези

Навіть якщо за вікном битва, ти волієш вдати, що нічого не відбувається. Ти все віддаси за спокій та емоційну стабільність.

Скорпіон

Місячний Скорпіон – пристрасний, загадковий, емоційний. Від твоєї уваги не ховаються дрібні деталі та нюанси подій, тому що ти прагнеш контролювати буквально все поспіль.

Стрілець

Ти волелюбна, постійно знаходишся в пошуку. Можливо, через це у тебе проблеми з довірою та близькістю.

Козеріг

Місяць у Козерозі змушує тебе тримати свої почуття під замком. Багато в чому тому, що твоє величезне почуття відповідальності за все і всіх просто не дозволяє тобі навіть подумати про можливу невдачу. Але ти людина, тобі теж треба дихати, розслаблятися, робити помилки та відчувати різні емоції, інакше ти просто згориш зсередини.

Водолій

Ти ніби героїня серіалу про адвокатів — прагнеш усіх вивести на чисту воду, розкрутити на відвертість. Люди можуть мати від тебе таємниці, це нормально. Спрямовуй цю енергію на щось інше.

Риби

У тебе дуже розвинена інтуїція, ти можеш передчувати результат багатьох подій і рідко помиляєшся. Трохи відьма? Можливо. А ще дуже чуйна та співчутлива душа.

You cannot copy content of this page