Що в жодному разі не можна робити в день Трійці 4 червня, аби не накликати біду та злидні

Трійця — одне з найшанованіших і найулюбленіших у народі свят. Якщо правильно провести цей день, можна залучити до свого життя удачу та благополуччя.

Трійця щорічно святкується на п’ятдесятий день після Великодня. У церковній традиції святкування присвячене спогаду однієї з найважливіших подій євангельської історії – зішестя Святого Духа на апостолів.

Як сказано в Новому Завіті, перед Вознесінням на небеса Христос пророкував учням, що зійде на них Святий Дух. Так і сталося через десять днів після того, як Спаситель у плоті піднявся на небо: апостоли, що знаходяться в кімнаті, де проходила Тайна Вечеря, почули великий галас, а потім побачили полум’я, що розділилося на кілька частин.

Кожен із апостолів сприйняв благодатний вогонь, і сталося диво: учні Христа отримали здатність розуміти всі мови світу, щоб проповідувати серед різних народів.

Що не можна робити в день Трійці

Перша заборона діє у будь-яке християнське свято: у жодному разі не можна лаятися, злитися, зловтішатися і грішити. Вітаються добрі справи, допомога нужденним та примирення з тими, з ким ви перебували у сварці.

Вважається, що гілки, якими на Трійцю прикрашають будинок, не можна викидати: після Троїцького тижня, тобто семи днів, що наступають за Трійцею, «зелене оздоблення» потрібно спалити.

У свято Святої Трійці не прийнято займатися тяжкою фізичною працею. Це особливо стосується обробітку землі.

Народна традиція свідчить, що на Трійцю не можна купатися: існувало повір’я, що цього дня активізуються русалки, які тільки й чекають, щоб «утягнути» недбайливого плавця за собою.

Також свято Трійці вважається несприятливим днем ​​для весілля : за повір’ям, шлюб буде важким і не принесе подружжю щастя. А от сватання цього дня віталося.

You cannot copy content of this page