Що відчуває людина, на яку зробили приворот? Перш ніж зважитися на приворот, подумайте про його наслідки.

Що відчуває людина, на яку зробили приворот

Перш ніж зважитися на приворот, подумайте про його наслідки.

Приворот – один з найпоширеніших магічних впливів.

Існує безліч технік приворотів, але вони переслідують одну мету: викликати в конкретної людини сильні любовні почуття, яких немає без обряду, змусити її залишитися у парі проти волі, чи «залучити» в любовні стосунки того, хто відповідає взаємністю.

На жаль, мало хто замислюється не лише про наслідки цього найсильнішого магічного обряду, а й про те, що відчуває «приворожений». Багато в чому це залежить від виду привороту та сили його впливу.

Короткостроковий приворот – найслабший. Він діє від кількох годин до місяця. Такий приворот не має сильних наслідків. Однак людина часто в цей період відчуває легке нездужання, головний біль або слабкість. Після того, як приворот закінчить свою дію, людина почувається як після сильного сп’яніння, часто з втратою пам’яті на події, що відбулися, і може з подивом виявити, що з якоїсь причини опинилася у відносинах з людиною, яка її до цього взагалі не цікавила.

Довгостроковий приворот ставиться терміном від місяця за кілька років. Така дія здійснюється лише досвідченими магами і несе негативні наслідки для обох сторін у разі, якщо людина не зможе щиро полюбити, а залишатиметься з ним через вплив чарів. Найчастіше приворожений почувається пригніченим, не розуміє, що з ним відбувається, починає пити чи зловживати поганими звичками. Людина яку приворожили у цій ситуації може впасти в пригнічений стан.

Постійним вважається приворот, зроблений на 7 років і кармічну розплату за нього несе то хто приворожив: з ним може бути все добре, але наслідки відчують його діти або близькі родичі. Людина такого тривалого впливу поводиться як одержима об’єктом «любові»: вона не помічає нікого навколо, може припинити стосунки з сім’єю та друзями. Приворожений часто втрачає інтерес до роботи, стає схожим на зомбі, поступово занурюючись у депресію.

Перш ніж зважитися на приворот, подумайте про його наслідки.

You cannot copy content of this page