Що є неможливим для таких українок? Нічого! Пані і панянки, віримо в ЗСУ і міцно тримаємо тил, бо хто, як не ми?

Найбільша помилка при відключенні світла – це відкласти вищипування брів на ранок.

Застосувавши складні математичні розрахунки, такий собі середньостатистичний гуманітарій, доходить висновку , що з 6 до 7 світло буде точно.

При обчисленні беруться дані спостережень за відключеннями в сусідніх будинках і орієнтація на той, який ніколи не відключають ( не знати, які там живуть начальники, але до 7-го коліна їм так щастити не буде).

Отож, отака собі пані, яка не встигла з бровами звечора, відклала це дійство на ранок, ґрунтуючись, ще раз, на надскладних математичних розрахунках з багатьма невідомими.

І ось, світла нема ні о 6, ні о 6:30… І що тоді робить ота пані, чистий гуманітарій? Вона стає фізиком і оптиком в одному флаконі.

Застосувавши теорію заломлення променів і падіння світла, доходить до висновку, що правильно розмістивши ліхтарик і дзеркальце, можна доволі рівно нафарбувати стрілку і нанести тіні.

Щоб усвідомити всю величність подвигу, я раджу вам уявити пані, яка трохи не добачає, трохи нервується, при цьому «дякує» окупантам і ось цими руками веде рівну стрілку!

Ви уявляєте, що ця ніжна пані, яка хоче бути красивою, здатна зробити з загарбниками?

Найважче виходить підмалювати вії, бо треба і очі відкрити і світло знову відкоригувати…

І ось ця непереможна жінка, яка з фотографічною пам’яттю обходить калюжі по дорозі до трамваю в повній темряві, входить в салон і бачить таких же непереможних пань і панночок.

Видно, що дехто не до кінця відкалібрував світло – нічого, на роботі поправлять.

Що є неможливим для таких українок? Нічого! Пані і панянки, віримо в ЗСУ і міцно тримаємо тил, бо хто, як не ми?

Фото Ярослава Романюка

You cannot copy content of this page