Без рубрики
Щоб перевірити, чи є на будинку вроки, потрібні тільки сіль і вода

Ви не повірите, скільки негативної енергії присутній у вашому домі. І чим її більше, тим гірше ви себе відчуваєте, впевнені в Awareness Act.

Коли будинок перевантажений негативною енергією, люди відчувають напругу і втому на глибинному рівні. Але позбутися негативної енергії набагато простіше, ніж можна подумати. Точніше, позбутися від неї легше, ніж завадити їй потрапити в будинок.

Як зрозуміти, що приміщення пора «чистити».

1. Будинки вас безпідставно відвідують дивні почуття. Наприклад, страх, тривога, дратівливість, млявість …
2. Діти часто вередують, а домашні тварини поводяться неспокійно.

3. У квартирі постійно лунають незрозумілі стуки, скрипи. Або безпричинно пропадають або ламаються речі.

4. Вам важко сконцентруватися на дім і сім’ю. Долають сторонні думки про роботу, турботи і проблеми інших людей.

5. Вам «не по собі», ви не знаходите собі місця.

6. Життя нагадує «болото», ви не можете заробити на життя або вирішити важливі питання. Часто це ознака енергетичне застою.

Кращий метод усунення негативної енергії.

Це легкий і ефективний метод усунення енергетичного застою. Якщо після першого разу ви не помітите змін, значить, справа не в негативній енергії.

Очищення водою з морською сіллю.

Складові:

2 столові ложки оцту;

2/3 столових ложок морської солі;

1 повний стакан води;

4 краплі білого масла шавлії (при необхідності можна замінити на ладан або гвоздику).

інструкції:

1.Насипьте морську сіль в порожній стакан і залийте склянку водою. Потім додайте оцет, а потім біле масло шавлії. Суміш не потрібно перемішувати, просто залиште все як є.

2. Зробіть кілька склянок для кожної кімнати вашого будинку. Залиште кожну склянку на 24 години, а потім перевірте, що змінилося. Постарайтеся, щоб склянок ніхто не торкався.

3. Якщо вода взагалі не змінилася, тоді в цій кімнаті немає негативної енергії. Але якщо вона поміняла колір або текстуру, візьміть стакан і вилийте воду на вулиці, по крайней мере, на відстані в десять метрів від вашого будинку. Повторюйте процедуру, поки вода не залишиться чистою.

У приміщеннях з великою кількістю негативної енергії доведеться ставити склянку протягом усього тижня. Це працює, тому що біле масло шавлії здатне усувати негатив, а інші інгредієнти посилюють ефект. Морська сіль також поглинає негативну енергетику.

Тепер причина, по якій ми не виливаємо цю воду в унітаз. Справа в тому, що коли ви робите це, ви залишаєте залишкову негативну енергію в квартирі. Виливаючи стакан негативу зовні, ви віддаєте негативну енергію Матері-Землі, щоб вона свого часу перетворила її в щось позитивне.

Зробіть це, і ви відразу помітите, як змінилася атмосфера в вашому домі. Якщо робити це один раз в місяць, негативна енергія більше ніколи не повернеться в ваш будинок.

facebook