Здоровье
Щоб встигнути все зробити протягом робочого дня – 5 простих порад

Зима це не тільки період свят і розваг, а й час підготовки річних звітів та інших документів. 5 простих парад для всіх, хто планує встигнути все зробити вчасно.
1. Часто провітрюйте кімнату.
Потрібно провітрювати приміщення, де працюєте частіше – свіже повітря надає сил та бадьорості.
2. Робіть маленькі розминки та частіше кліпайте очима.
Працюючи за комп’ютером людина втомлюється через зменшення частоти моргання. Це може спричинити головний біль чи нудоту. Потрібно частіше моргати й робити гімнастику для очей. Можна зробити маленьку розминку – помахати руками, поприсідати, зробити кілька нахилів та ін. Але, якщо це буди неможливо, то можна пройтись по-сходам наче у справах чи вийти і сходити до найближчого магазину, чи ще щось придумати. Головне потрібно змінити вид діяльності, щоб відбулося розвантаження організму і з новими силами можна продовжувати роботу. Варто постійно робити десятихвилинні перерви кожної години, особливо тим, хто працює за комп’ютером.
3. Потрібно пити воду.
Вода допомагає утамувати голод, бо часто ми приймаємо його за спрагу. Пити воду корисно. Коли ви встанете, наповните склянку водою і будете її повільно пити, а ще і дивлячись, наприклад, у вікно – це також, допоможе вашому організму трохи відновитися і розслабитись.
4. Солодощі (цукерки, печиво, тістечка та ін.) замініть на фрукти.
Цукерки та тістечка є продуктами, що забирають енергію, а не дають її. Варто солодощі замінити фруктами, в них теж є цукор, який покращить роботу мозку. Також, фрукти багаті на вітаміни, які нам потрібні, особливо, взимку.
5. Трав’яний чай замість чорного чи зеленого.
Плюси таких чаїв в тому, що вони не містять кофеїн. А додавши в такий чай спеції – корицю чи імбир можна зробити смак неповторним.

За матеріалами https://www.marieclaire.ru/

facebook