Щоденний гороскоп на сьогодні, 30 березня, для всіх знаків зодіаку: не бійтеся нічого, дійте стрімко

Овни

Ви можете відчувати, що кожна дрібниця є спусковим гачком у цей момент. Замість того, щоб лякатися глибини та широти своїх емоцій, принесіть світло усвідомлення в так звані темні частини, що присутні у вашому житті. Деяким з вас, можливо, важко довіряти своїй інтуїції, і це нормально. Дозвольте розвіятися туману, перш ніж приймати будь-які важливі рішення.

Тельці

Час почати сіяти насіння змін. Немає значення, якщо ви не можете бачити пункт призначення з того місця, де ви стоїте. Єдине, що має значення, це те, що ви продовжуєте йти, незважаючи на так звані перешкоди на вашому шляху. Продовжуйте рухатися вперед.

Близнюки

Не все одразу стане на свої місця. Повний місяць у Терезах дає вам можливість втілитись у найкращу версію себе та піти на більший ризик, ніж вам доводилося за все життя. Довіряйте своїй інтуїції в цей час.

Раки

Переведіть телефон у беззвучний режим, усамітніться від навколишнього світу – дозвольте собі побути в спокої, щоб нагромадити енергію. Останнім часом ви працювали буквально на знос, тому ви почуваєтеся знесиленими. Влаштуйте собі повноцінний відпочинок.

Леви

Чим більше ви зосереджуєтесь на зовнішньому, тим далі ви відхиляєтеся від свого внутрішнього ядра. Сфокусуйтеся на собі, прислухайтеся до свого внутрішнього голосу та дотримуйтесь своїх бажань. Прагнення постійно догодити комусь — ні до чого доброго не приведе. Сьогодні зірки закликають вас подумати про себе.

Діви

Останнім часом ви часто запитуєте себе: «Чи відповідають ваші дії найвищому та найбільшому благу для всіх?» Енергії повні пробуджують у вас бажання посіяти насіння змін. Якщо ви думали про те, щоб змінити своє життя, це знак для вас, щоб почати робити це саме зараз!

Терези

Що відбувається, коли ми робимо крок назад, розслабляємось і дозволяємо подіям відбуватися за нас? Працюйте із законом тяжіння добробуту свідомо. Енергії повного місяця у вашому знаку принесуть з собою безліч благословень. Повірте, у вас скоро буде нагода відкрити шампанське!

Скорпіони

Енергія повного Місяця нагадує вам, що ви не повинні нікому пояснювати свій життєвий вибір. Ваша свобода є великою темою для вас найближчими днями. Ви ламаєте стереотипи та кидаєте виклик самій ідеї «нормальності».

Стрільці

Запитайте себе, чи підходить цей застарілий сценарій, в якому ви зараз живете. Пам’ятайте, енергія повного Місяця спонукає вас відпустити те, що більше не служить вам. Відпустіть минуле, щоб звільнити місце для нового життя. Вірте у себе, Стрільці.

Козероги

Рух життя. Це буде вашим нагадуванням на весь сьогоднішній день. Візьміть себе в руки, зберіться з силами і рушайте підкорювати нові вершини. Підтримка з боку близьких вам буде забезпечена. Успіх також буде супроводжувати на всьому шляху.

Водолії

У нашому житті бувають моменти, коли шлях до мрії здається підйомом угору. Часом буває так, що зусилля, які ми докладаємо, не допомагають нам наблизитись до бажаного місця призначення у бажаний термін. Зірки нагадують, що все йде своєю чергою. Продовжуйте рухатися до мети.

Риби

Був час, коли ви піддавались страхам. Був час, коли ви дозволяли думці інших затуманювати ваші думки. Але зараз ви знаходитесь на тому етапі свого шляху, коли ви впевнені у своїх можливостях. І це правильно, Риби. Заручіться підтримкою близьких, наповніть сьогоднішній день позитивними емоціями.

You cannot copy content of this page