Східна нумерологія: як визначити свої найсильніші сторони за датою народження

Індійська нумерологія – один із способів пізнання самих себе і того, що відбувається з нами протягом усього життя. У світі все взаємопов’язане, наділене логікою та змістом. І цей зв’язок можна встановити та висловити за допомогою дев’яти простих чисел.

Нумерологічний метод дуже простий. Він доступний для розуміння та використання навіть тими, хто ніколи не цікавився магією чисел. Але при цьому допомагає розібратися в собі, відчути внутрішні ресурси, спертися на свої сильні якості та подолати недоліки, налагодити стосунки з оточуючими, уникнути помилок, знайти свій шлях та виконати кармічне призначення.

Все, що вам потрібно, це вміти рахувати в межах десяти, або скористатися калькулятором. Будь-які нумерологічні обчислення виробляються з числами, що становлять дату народження людини. Це число, місяць та рік. Але візитною карткою та провідним числом є саме число народження.

Так як в індійській (або ведичній) нумерології беруть участь лише 9 чисел, то двозначні дати народження необхідно «згорнути» до простого числа таким чином: наприклад, число народження 13, отже 1+3=4. Таким чином, для людини, народженої 13 числа, Число дорівнюватиме 4.

Необхідно відзначити, що Число найяскравіше проявляється у першій половині життя, приблизно до 40 років. Найчастіше саме у цьому віці люди на підставі накопиченого досвіду приходять до певного рубежу. Це вік важливих подій та змін, тому зміниться і число, яке керуватиме людиною у наступні роки.

Що ж можуть розповісти про людину усі дев’ять чисел?

У будь-якого числа, як і у всього цього світу, є світла і темна сторони, гідності і недоліки. Завдання людини розвивати в собі добре і світле та боротися з негативними проявами. “Завжди перемагає той вовк, якого ти годуєш”. Що конкретно потрібно розвивати, а з чим боротися у першій половині життя, розповість день вашого народження.

Число 1. Лідер

Число 1 буде у людей, які народилися 1, 10, 19 чи 28 числа.

Позитивні риси характеру в таких людей — це активність, лідерство, самостійність, здатність брати на себе відповідальність, сила і впевненість у собі, щедрість і великодушність, бажання заохочувати та піклуватися, незалежність, індивідуальність, творчий початок, креативність та яскраве самовираження.

Негативні якості виявляються як егоїзм, гордість, гордовитість, прагнення командувати та принижувати інших, імпульсивність і дратівливість, запальність, зайва самовпевненість та неприйняття критики.

Число 2. Миротворець

Число 2 буде у людей, які народилися 2, 11, 20 чи 29 числа.

Позитивна сторона таких людей проявляється через м’якість характеру та любов до людей, дружелюбність та поступливість, чуттєвість, ніжність, спокій, схильність до дипломатії, тактовність та делікатність, емпатію та здатність співчувати та співпереживати.

Негативні якості полягають у неконтрольованій емоційності, непостійності та непослідовності, уразливості та недовірливості, нервозності та тривожності. Такі люди нерішучі та не впевнені в собі.

Число 3. Творець та вчитель

Число 3 буде у людей, які народилися 3, 12, 21 чи 30 числа.

Позитивні риси характеру таких людей — це оптимізм, щедрість, потяг до навчання та нових знань, інтелект, мудрість, чесність, порядність, дружелюбність, цілеспрямованість, послідовний та структурований підхід, а також ораторські здібності.

У негативному сенсі такі люди відрізняються зарозумілістю, надмірною самовпевненістю, критичністю, схильністю домінувати та нав’язувати свою думку. Вони не визнають авторитетів і часто бувають марнотратними.

Число 4. Новатор

Число 4 буде у людей, які народилися 4, 13, 22 чи 31 числа.

Серед позитивних якостей виділяються креативний підхід до будь-якої справи, висока адаптація до труднощів, завзятість, наполегливість, дисципліна, працьовитість, логічне та критичне мислення, спостережливість та витончений смак.

У той же час такі люди відрізняються подвійними стандартами, одержимі страхами та забобонами, часто впадають в оману. Їхні негативні риси — це впертість, здатність занижувати волю інших людей, схильність до обману та руйнувань, наявність шкідливих звичок.

Число 5. Комунікатор

Число 5 буде у людей, які народилися 5, 14 чи 23 числа.

Таких людей вигідно вирізняють гумор, інтелект, комунікативні якості, безліч інтересів, нестримне бажання отримувати інформацію, навчатися та пізнавати нове. Вони прагнуть різноманітності і тому цікаві, легкі на підйом і схильні до авантюр.

Негативні якості пов’язані непослідовністю та мінливістю, поспішністю та імпульсивністю, балакучістю, несерйозністю та поверхневим ставленням до багатьох речей. Може бути схильність до азартних ігор, хитрості та обману.

Число 6. Артист та естет

Число душі буде у людей, які народилися 6, 15 чи 24 числа.

Такі люди мають тонкий смак та розвинене почуття прекрасного. Вони прагнуть гармонії абсолютно в усьому. Їх відрізняють артистичність і творча обдарованість, неординарність, чуттєвість, пристрасність, волелюбність, а також ввічливість і делікатність.

Негативні якості – орієнтованість на матеріальні блага, потяг до розкоші та насолод, користь і меркантильність, нещирість у відносинах, непрактичність і марнотратство, схильність до шкідливих звичок.

Число 7. Мудрець

Число 7 буде у людей, які народилися 7, 16 чи 25 числа.

Позитивні риси характеру таких людей — це чутливість, емоційність, сильна інтуїція та розвинене шосте почуття, мудрість, духовність, креативність, незалежність у поглядах, любов до природи та всього природного, добре серце, творчість, фантазія та винахідливість.

У той самий час вони нерішучі і впевнені у собі, схильні до тривожності, пригніченості чи зміні настрою. Часто мають негативне мислення, уникають суспільства та відхилені від світу.

Число 8. Бізнесмен

Число 8 буде у людей, які народилися 8, 17 чи 26 числа.

З позитивного боку таких людей відрізняють мудрість і філософське ставлення до життя, здоров’я суджень, серйозність і відповідальність, терплячість, працьовитість, чесність і порядність, вроджене відчуття справедливості, готовність служити та допомагати іншим.

Негативні якості таких людей — песимізм, упертість, зайвий консерватизм, холодність і низька емоційність, прискіпливість і педантичність, уразливість, жертовність і самозречення.

Число 9. Рятувальник

Число 9 буде у людей, які народилися 9, 18 чи 27 числа.

Серед позитивних якостей таких людей треба відзначити сміливість, рішучість, прямолінійність, чесність, впевненість у собі та незалежність. Вони здатні конкурувати та орієнтовані на перемогу. Мають лідерські якості та організаторські здібності.

Негативні якості виявляються запальністю, дратівливістю, схильністю до конфліктів, грубістю та різкою мовою. Такі люди імпульсивні, необачні в словах та діях, демонструють нетерплячість, нерозсудливість та схильні до невиправданого ризику.

You cannot copy content of this page