Східний гороскоп 2024: рік кого зустрічаємо в новому році

Найдавніша передбачувана система стверджує, що кожен рік має свою унікальну енергетику та характеристики, що впливають на події у нашому житті. Тому багатьом цікаво дізнатися, хто буде наступним покровителем. Розповідаємо, рік якоїсь тварини за східним календарем наближається, і що принесе головний символ 2024-го кожному з нас.

Саме східний гороскоп вважається найбільш точним і застосовується багатьма людьми для вивчення своєї особистості, ухвалення важливих рішень та планування справ.

Китайська прогнозована система будується на сонячно-місячному календарі. У ньому, як і західному зодіаку, дванадцять знаків. Тільки визначаються вони не числом та місяцем народження, а роком. І якої тварини за східним гороскопом не навів би панувати 2024 рік, їй буде властива власна стихія – позитивна, нейтральна чи негативна. Це визначення має менше значення, ніж сам символ. Уточнимо, які якості бувають у року.

Почнемо з того, що стихія та колір виявляють безліч комбінацій, подій, вдалих та конфліктних. Астрологи впевнені, що з цієї причини для людини не обов’язково сприятливим буде той рік, у якому господарює його тварина. Кожен із 12 тотемів періодично змінює стихію, спускаючись у певному поєднанні до людей раз на шістдесят років. Усі п’ять разів він буває різного кольору, який відбиває стихію, пов’язану з роком:

вогонь – червоний

метал – білий

дерево – зелений

вода – синій або чорний

земля – жовтий чи помаранчевий

Дивимося в календар, щоб дізнатися, чий буде 2024 рік, якої тварини він приведе до покровителів. Востаннє він панував у 1964 році, а наступного разу його час настане лише 2084-го. Цікаво, що кожній тварині у східному гороскопі властиве жіноче та чоловіче начало. Перше – заперечливе, нетворче, пасивне, що дбає, приймає. Друге – діяльне, активне, яке стверджує, діє, продуктивне. Значення є постійним кожному символу китайського гороскопа.

Інь – Бик, Кролик, Змія, Коза, Півень, Свиня

Ян – Щур, Тигр, Дракон, Кінь, Мавпа, Собака

Тож якої тварини чекати нам у 2024 році після Кролика? Цього разу наказуватиме головний талісман Піднебесної – Дракон. У східній культурі міфічна тварина символізує владу, шляхетність, честь, удачу та успіх. Якщо ж говорити про стихію та колір, він буде Зеленим та Дерев’яним. У Китаї ця стихія тісно пов’язана із народженням нового дня. Дерево відповідає весні – відродженню матінки-природи. Воно вважається елементом мудрості, зростання, удачі та розвитку. Енергія Дерев’яного Дракона за традицією забарвлена у зелений колір, що означає чистоту, свободу від забруднень та здоров’я.

Оскільки східна астрологічна система керується сонячно-місячним календарем, щоразу Китайський Новий рік настає у різну дату. Вона коливається у проміжку між 21 січня та 20 лютого. Свято відзначають у другий молодик після зимового сонцестояння. І навіть якщо людина знає, рік якоїсь тварини по гороскопу буде 2024-го, поспішати не варто, адже наступний тотем може вступити у свої права пізніше за дати його народження.

Офіційно вітати один одного з настанням року Зеленого Дерев’яного Дракона ми розпочнемо 10 лютого 2024 року. Завершиться він 28 січня 2025 року. Всі ми пам’ятаємо, яка тварина є символом 2023 року, і характеристики Чорного Кролика значно відрізнялися від його могутнього побратима. Його період відкривався 22 січня. Подивимося, як зелена дерев’яна стихія впливає на грізного Дракона, і що він обіцяє нам усім.

При слові «дракон» одні представляють істоту, схожу на ігуану чи варана, лише величезних розмірів. В інших виникають асоціації з динозаврами, які вимерли давно. Так чи інакше, потужний ящур викликає трепет і повагу. Знання про те, якої тварини чекати, дарує шанс дізнатися про новий 2024 рік і підготуватися до його сюрпризів.

У китайській міфології дракони вміють керувати вітром, дощем, впливати на погоду та врожай, і при цьому приносять процвітання світу. Примітно, що дракон є п’ятою із дванадцяти тварин китайського (східного) гороскопу. Легенда каже, що він мав бути першим, але поступився лідерством іншим.

Залишається з’ясувати, який буде 2024 рік, якщо за знаком тварини опікуватися буде такий величний і енергійний звір. Дерево символізує фізичне та духовне зростання, завдяки чому успіх забезпечений упевненим у собі людям, що ставлять конкретні та добрі цілі. Зелений колір, як ми вже згадали, уособлює відродження, початок нового життя і обіцяє безліч цікавих подій. Тільки от символ не обіцяє, що всі вони будуть виключно у позитивному ключі.

Але тут нам, можна сказати, пощастило. Важко уявити будь-яку іншу тварину на місці Дракона, що опікується 2024 року, який був би настільки ж гнучким. Він навчить пристосовуватись навіть до несприятливих умов. Тому подолання труднощів – одне із завдань, які ставить нам китайський символ.

За східним гороскопом, рік, в якому кермо влади переходять Дракону, буде вдалим і щасливим, подарує можливості для кар’єрного зростання, розширення сім’ї, поліпшення фінансового стану, піднесе емоції від зустрічей і подорожей. Успіх переслідуватиме тих, хто багато працює над собою, навчається на своїх помилках і прагне розвиватися. Не обійдеться і без ложки дьогтю. Який би не був вдалий 2024 за китайським календарем, тварина принесе і низку розчарувань.

Чого ще не варто робити, то це позичати гроші. Тоді за рік Зеленого Дерев’яного Дракона обов’язково пощастить у фінансових справах. І не варто дражнити велетня, вступати в сумнівні підприємства та афери. Він цього точно не схвалить!

Не сумніваємося, що ти хочеш догодити грізному і мудрому звірові, щоб упіймати удачу за його лускатий хвіст. Ми не просимо приносити додому тварину, яка дуже нагадує дракона, але пропонуємо прислухатися до рекомендацій, які дозволять зустріти рік у всій пошані.

Пам’ятай, що, будучи чарівною істотою серед тварин календарного циклу, Дракон здатний творити чудеса. Гороскоп на 2024 повідомляє про те, що можна братися за ті справи, до яких ти довгий час боялася підступити. Величний звір допоможе згорнути гори і не прогаяти шанс повернути свої справи на краще.

You cannot copy content of this page