Східний гороскоп: кого чекає фантастичний кінець лютого

Щур

Щурі — досить цікаві люди, які мають велику кількість привабливих сторін у характері. Це означає, що вони мають чималі шанси стати центром уваги в будь-якому місці.

Саме це їм і потрібно спробувати зробити, особливо самотнім представникам цього Східного Знаку.

Що стосується роботи та бізнесу, то тут потрібно направити вектор думок у бік винаходу чогось нового.

Щурам терміново потрібно щось міняти, інакше може виникнути застій, який несприятливо позначиться на творчому мисленні.

Бик

Бикам експерти в галузі Східних гороскопів рекомендують сфокусувати всю свою увагу на роботі, справах по дому, шопінгу та бізнесу.

Підвищити дохід буде непросто, але шансів зараз більше, ніж у інших людей, тому Бикам необхідно діяти, а також слідувати порадам експертів про те, як стати успішнішим у цій сфері.

Перше і найголовніше, що варто пам’ятати всім Бикам в останні дні лютого у сфері кохання — це обережність. Сказані слова набудуть неймовірної сили, тому можуть як у мить зруйнувати відносини, так і дати їм новий імпульс.

Тигр

Тиграм важливо якнайбільше часу присвячувати справам, фінансовій сфері. Успіхи та стабільність у цьому життєвому напрямку будуть найкращим способом зберегти гарний настрій для зустрічі весни.

Певний час експерти радять також присвятити врегулюванню розбіжностей у сім’ї, у робочому колективі.

Якщо є якісь проблеми, потрібно про них поговорити та спробувати знайти компроміс. Навколишні підуть Тиграм назустріч, якщо побачать їхню дружелюбність.

Кролик

Кроликам потрібно якнайшвидше позбутися проблем, якими б вони не були. Важливо закінчити зиму без жалю, без страхів та без відчуття того, що вони щось не доробили.

Усім, у кого зараз нелегкі часи, варто активізуватися та почати користуватися сильними талісманами на вирішення негараздів. В принципі, можна без побоювання діяти за натхненням.

Інтуїція Кроликів буде дуже сильною, тому можна сміливо прислухатися до внутрішнього голосу. А от поради оточуючих краще обходити стороною, особливо якщо люди самі виявлятимуть ініціативу.

Дракон

Дракони, швидше за все, мають дуже багато спілкуватися з людьми. Щоб спілкування проходило у приємному ключі, важливо не провокувати співрозмовника та бути відкритими.

Також експерти наголошують на необхідності вміння зчитувати чужий характер та енергетику.

Взагалі, зовнішність зараз може дуже багато розповісти драконам про те, як налаштована людина, з якою у них почався діалог. Головне, чого потрібно прагнути зараз — це порядок у думках та порядок навколо себе: вдома, на робочому місці.

Змія

Змії відрізняються від решти людей сильною тривожністю. Якщо щось йде не так, як було заплановано, вони можуть виходити з себе та сильно переживати.

Також корисно більше відпочивати і менше ставити перед собою нездійсненних завдань. Якщо розглядати життя як шахову партію, можна сказати, що цього тижня Зміям краще грати активніше, але рухатися вперед пішаками, а чи не сильними фігурами.

Кінь

Коням терміново необхідно перестати перетягувати на себе чужі проблеми. Важливо сфокусуватися у своїх справах, забувши у тому, що важливо оточуючим.

Великодушність цих людей часто заводить їх у непрохідні нетрі проблем, коли вони погоджуються допомогти всім і кожному.

До кінця лютого потрібно навчитися говорити «ні», інакше негараздів буде більше, ніж приємних моментів. Також експерти радять пам’ятати про те, що приємні життєві зміни завжди починаються з малого. Якщо хочеться в чомусь досягти успіху, не потрібно поспішати.

Коза

Козам потрібно бути обережнішими, тому що в їхньому житті може початися чорна смуга. Це не означає, що потрібно відмовлятися від роботи, замикатися вдома і нічого не робити.

Навпаки, активність допоможе залишатися в тонусі та приймати правильні рішення. Тут важливо просто не перегнути.

Найплідніший день тижня, швидше за все, буде п’ятницею. До кінця робочого тижня Кози зможуть зібратися з думками та видати пару-трійку геніальних думок та ідей.

У любовній сфері та спілкуванні з людьми можуть бути проблеми через непорозуміння.

Мавпа

У Мавп є свої плюси та мінуси в характері, але на початку цього тижня з високою ймовірністю на них чекає загострення не найприємніших рис.

Це може негативно позначитися на пошуках кохання та на зміцненні чи підтримці вже існуючих відносин. Якщо в коханні почалася чорна смуга, потрібно переосмислити те, що відбувається, і спробувати знайти щось позитивне в тому, що трапилося раніше.

Експерти не радять у всьому звинувачувати другу половинку, долю чи когось ще. У роботі та справах важливо дотримуватися звичного розкладу і не змінювати нічого кардинальним чином.

Півень

Народженим у рік Півня людям вдасться розпочати нове життя, якщо вони того захочуть самі. Це буде чудовий час для ухвалення важливих рішень.

Грандіозні на перший погляд плани ризикують провалитися, зіткнувшись із труднощами вже у понеділок, але це станеться лише з тими Півнями, які не планують нічого, а діють за натхненням.

Зараз дуже небезпечний час для тих, хто не виявляє жодної обережності. Особливо це стосується покупок. Якщо народжені на рік Півня люди вирішать купити щось дороге, важливо спочатку почитати відгуки про цей товар і правильно вибрати місце покупки.

Собака

Собакам цього тижня бажано якнайбільше часу приділяти турботі про своє здоров’я. Для цього важливо якнайкраще та якісніше відпочивати після кожного робочого дня.

Також важливо пити більше води і правильно харчуватися. Це гарний час для професійних лікарських консультацій.

Всі труднощі та проблеми цього періоду варто сприймати як можливість стати кращим, а не як якесь прокляття. Собакам потрібна віра у краще. Навіть невелика крапля оптимізму вбереже їх від багатьох неприємностей.

Свиня

Народжені на рік Свині особи можуть бути дуже тривожними, особливо у перші три-чотири дні цього тижня.

Експерти в галузі Східних прогнозів вважають, що людей цього року народження можуть відвідувати віщі сновидіння.

Вони не обов’язково будуть говорити про щось безпосередньо, тому варто звертати увагу не на сюжет снів, а на почуття, які доведеться випробувати у певний момент часу.

You cannot copy content of this page