Східний гороскоп на тиждень з 27 лютого до 5 березня: настає світлий та емоційний період

Щур

У Щур за останні тижні та дні в душі могло накопичитися багато негативу. Їм потрібно позбутися його, причому якнайшвидше. Також корисно буде спілкуватися частіше з добрими та уважними людьми, займатися улюбленою справою та релаксувати.

Перевтоми на роботі зараз не принесуть нічого, крім проблем зі здоров’ям. Настав час побути трохи егоїстами, витративши більше часу на себе коханих. Не треба йти на жертви заради незрозумілих цілей.

Бик

Бикам на початку тижня посміхатиметься фортуна, причому дуже часто й у всіх сферах життя: у коханні, справах, захопленнях. У зв’язку з цим експерти радять усім народженим у рік цієї могутньої тварини стежити за прикметами на удачу.

Також дуже важливо планувати свої справи, причому робити це ретельно та уважно. Маючи перед очима детальне бачення майбутнього, набагато простіше йтиме вперед.

Наприкінці тижня можливі несподівані витрати, але Бикам вдасться не витратити зайвого. Для цього їм варто уважніше читати відгуки про товари.

Тигр

Якщо Тигри хочуть втілити свої мрії в ці сім днів, то їм варто скласти список бажань. Це допоможе Всесвіту почути їх і активізувати нові енергетичні канали зв’язку, через які до Тиграм надходитиме успіх і мотивація.

Цей тиждень — час звільнення від поганих звичок та страхів із комплексами. Якщо змусити себе почати боротися зі своїми вадами, результат цієї боротьби приємно здивує Тигрів. Їхнє життя може дуже різко змінитися на краще, але сподіватися на випадковості тут не варто. Потрібно діяти.

Кролик

Кроликам у такий важливий час у жодному разі не можна відлякувати щастя. У березні слід пам’ятати про ці причини. Всесвіт допоможе Кроликам перемогти внутрішні суперечності, досягти гармонії із собою та зі світом.

І тому експерти радять частіше прислухатися до інтуїції. Будь-яке перебування у ворожому середовищі варто звести до мінімуму. Якщо не подобається якась людина, краще оминати будь-які контакти з нею, та частіше. Не треба йти на поводу у своїх емоцій.

Дракон

Драконам цього тижня, цілком імовірно, захочеться досягти успіху у фінансовій сфері. Потрібно більше працювати, але без фанатизму. Важливо залишати час для відпочинку, щоб не перегоріти.

Також необхідно спілкуватися з близькими людьми та намагатися допомагати їм у вирішенні навислих проблем. Це допоможе Драконам очистити карму і загалом залучити більше удачі у своє життя. Самопожертва – це добре, але не варто забувати і про себе.

Змія

Змії зараз у досить непростому положенні, тому їм важливо помічати знаки долі. Всесвіт буде спрямовувати їх і допомагати їм ставати краще. У роботі та бізнесі можна зайнятися розробкою нових концепцій, нових напрямів.

Це гарний час для творчості, написання статей, формування нових ділових зв’язків. У коханні Змія теж дуже пощастить, причому робити щось для цього не потрібно — важливо просто чекати вдалого моменту для прояву ініціативи. Життя цих людей зміниться на краще, нехай багатьом це помітити з першого разу складно.

Кінь

Коням у період з 27 лютого по 5 березня експерти радять стежити за сигналами своєї душі та організму. Вони допоможуть зрозуміти, що наближається виснаження та втома. Цілком можливо, що Коні зможуть помітити ознаки того, що їхня душа вже виснажена.

У такому разі важливо задуматися про відпочинок та релаксацію. Експерти радять народженим у рік цієї тварини бути максимально чемними з оточуючими. Це гарантує спокій та відсутність конфліктів, які наприкінці зими та на початку весни можуть бути вкрай руйнівними.

Коза

Кози це люди з дуже сильним характером. У ці сім днів Козам вдасться досягти гармонії із собою та зі світом. Їм стануть відомі всіх їх позитивні та негативні риси характеру, тому що вони почнуть дивитися на світ і на себе через призму об’єктивності.

Можливі кризові ситуації наприкінці тижня, але вони досить швидко себе вичерпають, тож переживати по дрібницях точно не варто. Будуть і ситуації, в яких Кози будуть абсолютно безсилими, але тут нічого не вдієш — доведеться приймати такий результат, який є.

Мавпа

Мавпам цього тижня Всесвіт допоможе зміцнити своє здоров’я, перемогти шкідливі звички, схуднути, почати займатися спортом. Словом, світобудова дуже хоче, щоб Мавпи займалися собою і намагалися зробити себе кращими.

Особливу увагу варто приділяти зовнішності – можна відвідати перукаря, купити новий одяг. Це благотворно позначиться на успіхах у коханні та справах, адже від цього зросте самовпевненість, а люди завжди відчувають упевненість іншої людини. Це буде непоганий час для подорожей, оновлення домашньої енергетики, збирання та ремонту.

Півень

Півням знадобиться максимум стрімкості, цілеспрямованості. Їм важливо пам’ятати про те, що наші думки керують нашим життям, здоров’ям. Похмурі люди цього року народження, які займаються самобичуванням. Можуть відчути потужний відтік сил, а це зараз не найкращий розвиток подій.

Їм варто припинити боятися приймати важливі рішення, оскільки потім може настати для цього несприятливий час. Тиждень з 27 лютого по 5 березня — це найкращий час для коригування своєї долі та початку нових справ.

Собака

Всім народженим за рік Собаки варто звернути увагу на сферу здоров’я. Настав час для того, щоб подбати про збереження своєї молодості. У фінансовій сфері можна спробувати промацати ґрунт, щоб не здійснювати ірраціональних та суперечливих вчинків у майбутньому.

Не потрібно ризикувати через бажання якнайшвидше досягти успіху. Неквапливі та мудрі Собаки будуть на порядок успішніші за тих, хто хоче отримати все і відразу. У сфері кохання це теж буде помітним, тож бажано бути обережнішим із вибором супутника.

Свиня

Свиням треба побоюватися надмірностей, хоч би якими вони були. В основному це стосується роботи та перевтоми. Потрібно правильно відпочивати, дбаючи про свою психіку, особливо якщо на роботі та в бізнесі настануть непрості часи.

По можливості, необхідно йти на співпрацю з іншими людьми. Самостійність це добре, але зараз важливо зберегти сили. Не виключено, що народжені на рік Свині можуть зіткнутися з відлуннями своїх минулих помилок — особливо у сфері любові. Прийде дивитися на наслідки і намагатися засвоїти життєвий урок.

You cannot copy content of this page