Східний гороскоп з 6 по 12 березня: цього тижня багато хто з нас має змінити своє ставлення до минулого, щоб змінити майбутнє

Щур

Щурам варто розпочати тиждень із гармонізації свого житла. Можна зробити прибирання, а також придбати один або одразу кілька східних талісманів для дому.

Їхню силу вкрай складно переоцінити, адже вони є найкращими магнітами та коректорами потоків енергії Ці, яка оточує нас.

У багатьох нагальних справах Щурів чекає зрушення з точки. У роботі варто сподіватися лише на стабільність, але не на тріумф.

У коханні все буде відносно спокійно, але ризикувати стосунками заради своєї вигоди зараз точно не варто.

Бик

Бикам цього тижня краще не залишати рідних пенатів. Потрібно залишатися частіше вдома і не вирушати в далекі подорожі.

Не зайвим буде енергетичний детокс. Важливо забути про образи. Негатив і налаштуватися на позитивну хвилю якнайшвидше.

Всесвіт може постаратися нагадати Бикам про все, що їм хочеться забути. Якщо фокусуватися лише на приємних спогадах, негатив швидко піде.

Це не найкращий час для зміни роботи та для відкриття бізнесу, але добрий для довгострокового планування.

Тигр

У Тигрів може бути багато негараздів, багато з яких виникли раніше. Цей тиждень варто присвятити їх методичному та спокійному рішенню — без поспіху та без нервів.

Практика звільнення від проблем буде дуже доречною. Також Тигри зможуть відчути наслідки нещодавніх рішень.

Якщо вони були правильними, то народжені в рік цієї сильної тварини відчують приплив удачі та щастя.

Якщо ні, то можуть виникнути додаткові проблеми. Словом, настав час пожинати плоди свого минулого та жити сьогоденням.

Кролик

Кроликів чекає досить динамічний тиждень, на якому вони зможуть досягти досить значних успіхів як у коханні, так і у справах.

Найбільша ймовірність тріумфу у тих, хто слідуватиме планам і не ризикуватиме своєю репутацією заради вигоди.

Народжених на рік цієї тварини можуть очікувати конфронтації в сім’ї та у робочому колективі, причому буквально на рівному місці. Бажано бути добрішими до людей.

Дракон

Драконам почати тиждень краще з позбавлення від звичайного та цифрового сміття. Чим швидше вони це зроблять, тим легше їм житиме.

Найближчим часом навряд чи буде такий сприятливий період для домашніх справ та турбот.

Можна купувати і приймати в дар рослини, заводити свійських тварин. Новий чотирилапий друг точно не завадить, особливо якщо раніше дуже хотілося його завести.

Багато справ підуть у гору, але не обійдеться і без проблем. Наприклад, експерти вважають, що цього тижня у Драконів очікуються сильні перепади настрою.

Змія

Цього тижня, згідно зі Східним прогнозом, Зміям часто снитимуться віщі сни. Всесвіт зацікавлений у тому, щоб допомогти цим людям зрозуміти своє становище і знайти вихід із ситуацій, що склалися в роботі, любові та справах.

Це відносно сприятливий час для ремонту старих речей, надання їм свіжого зовнішнього вигляду. Також це гарний час для пошуків істини та вирішення дилем.

Помилка, яку Зміям зараз точно не можна допускати — поспіх. Кожен їхній крок має бути зваженим, мудрим та обережним. Інакше настане хаос.

Кінь

Тиждень з 6 по 12 березня для Коней пройде під гаслом «нападай, або станеш жертвою». Народженим у рік цієї сильної тварини-талісмана необхідно діяти, брати своє і навчитися передбачати кроки своїх ворогів.

Усіх тих, хто негативно налаштований, треба нейтралізувати, але без відкритої агресії. Важливо показати таким людям, що їм не вдасться скинути Коней з трону і зайняти їхнє місце.

У ці сім днів Коням знадобиться багато сил, енергії та здоров’я. З цієї причини бажано позбавитися емоцій, що викликають хвороби.

Коза

Козам вдасться змінити долю, причому не лише свою, а й своїх близьких людей. Незважаючи на загальну несприятливу картину, у житті людей даного Східного Знаку може відбуватися багато цікавого та приємного.

Вони можуть познайомитись із новими людьми. Знайти нову роботу, а також усвідомити, що весь цей час йшли не зовсім вірним шляхом.

Вони зможуть розплющити очі і поглянути на тверезе. Їхнє життя та саме ставлення до життя зміняться, якщо вони будуть готові до цього. Цей тиждень – початок перехідного періоду, а також кардинальних внутрішніх змін.

Мавпа

Мавпам у ці сім днів експерти наполегливо радять якнайменше часу проводити в інтернеті. Важливо пам’ятати, що гаджети можуть негативно впливати на енергетику, як погані новини, суперечки з незнайомими людьми в обговореннях.

Усім, хто був народжений у рік цієї сильної тварини, варто зробити ставку на доброту та оптимізм.

Якщо не сперечатися ні з ким і розповідати людям тільки щось добре, даючи їм надію на краще майбутнє, це благотворно позначиться на майбутньому самих Мавп. Таким чином ці люди покращать свою долю та карму.

Півень 

Це ідеальний час для отримання нових знань, читання книг, перегляду цікавих відео про природу, філософію та космос. Народженим на рік Півня потрібно постаратися винести важливі уроки з усього, що відбувається навколо них.

Це той час, коли мудрість приходить з новим досвідом. Не зайвим буде і самоаналіз, але тільки не переходить у самокопання.

Зневіра та зайва самокритика можуть стати каталізатором проблем, депресивного настрою та поганих думок. Всім, хто був народжений на рік Півня, варто частіше думати про щось приємне.

Собака

Собакам слід уникати блокування чакр. До погіршення їхньої роботи призводить смуток, лінь, злість, мстивість, заздрість і навіть невдалий одяг. Нині цим людям потрібна максимально сильна енергетика, адже тиждень обіцяє бути непростим.

Можливі зустрічі з неприємними людьми, а також труднощі у роботі та справах. З іншого боку, чим більше справ вдасться перевести у статус завершених, тим позитивнішими будуть вихідні.

Собакам вистачить мудрості та сили волі, щоб навернути будь-які життєві зміни собі на користь.

Свиня

Усім, хто був народжений у рік цієї тварини, варто сфокусуватися на фінансовій сфері життя та роботі. Настав час почати активно дотримуватися цих простих порад, щоб зробити своє життя кращим.

Варто зазначити, що період з 6 по 12 березня – це ідеальний час для того, щоб шукати відповіді на запитання «як?» і чому?”.

Люди цього року народження зможуть зрозуміти, з яких причин у їхньому житті відбувається те, що відбувається, а чому доля дає їм поточні випробування.

You cannot copy content of this page