Схопити удачу за хвіст у квітні зможуть лиш три знаки зодіаку

Близнюки

Комунікабельний повітряний знак і раніше мав славу душі компанії, але в квітні чарівність Близнюків допоможе їм отримати додаткові бонуси. Ті, хто хоче відкрити свою справу, зможуть залучити інвесторів та отримають пораду від експерта з розвитку бізнесу.

Раки

Квітень стане сприятливим місяцем для внутрішнього розвитку Раків. Водному знаку вдасться підвищити авторитет у власних очах колег рахунок успішної реалізації творчих проектів. Дякувати за корисні знайомства та можливість перейти в іншу компанію варто покровителя Рака – Юпітера. Представники знаку зможуть поєднувати просування кар’єрою та приватним життям. На особистому фронті на водний знак чекають приємні зміни.

Терези

Повітряний знак має на меті відновити втрачений душевний баланс, і — спойлер! – все вдасться. Квітень — прекрасний місяць, щоб позбавитися набридлих звичок або риси характеру. Якщо спроби кинути палити чи гризти нігті провалювалися з десяток разів, настав час спробувати знову. Повітряний знак стане м’якшим і велелюбнішим. Використовуйте ці якості для покращення відносин з партнером.

You cannot copy content of this page