Украина
Синоптики повідомили, яку погоду чекати в новорічну ніч. Прогноз від 23 грудня до 1 січня

Найближчими днями йтимуть дощі.

Найближчими днями в Україні буде відлига з плюсовою температурою вдень та дощами. А ближче до кінця наступного тижня, якраз до новорічного свята, знову йтиме сніг, а вдень буде мороз майже в усіх регіонах.

Про це йдеться в прогнозі Українського гідрометцентру, пише ТСН

Субота, 23 грудня

Хмарно. Невеликий сніг, лише в південних, вдень і у східних областях без істотних опадів. У західних, північних та центральних областях на дорогах подекуди ожеледиця.

Вітер переважно західний, 7-12 м/с, удень у західних областях місцями пориви 15-20 м/с.

Температура протягом доби від 3 градусів морозу до 2 градусів тепла. Вночі у східних, Чернігівській та Сумській областях 1-6 градусів морозу. В Карпатах уночі 4-9 градусів, удень 1-6 градусів морозу.

Київ. Хмарно. Невеликий сніг. На дорогах місцями ожеледиця. Вітер переважно західний, 7-12 м/с. Температура протягом доби 0-2 градуси морозу.

Неділя, 24 грудня

Хмарно. Мокрий сніг та дощ. На дорогах західних, північних та центральних областей місцями ожеледиця.

Вітер південно-західний, 7-12 м/с, пориви 15-20 м/с.

Температура вночі від 2 градусів тепла до 3 градусів морозу. На Лівобережжі до 5 градусів морозу. Вдень в Україні 2-7 градусів тепла.

Київ. Хмарно. Мокрий сніг з переходом у дощ. На дорогах місцями ожеледиця. Вітер південно-західний і західний, 7-12 м/с, пориви 15-20 м/с. Температура вночі 0-2 градуси морозу, вдень 4-6 градусів тепла.

Понеділок, 25 грудня

Хмарно. Дощ, на північному сході з мокрим снігом. Удень у західних та південних областях без опадів. На дорогах західних, північних та центральних областей місцями ожеледиця.

Вітер західний, 7-12 м/с, пориви 15-20 м/с.

Температура вночі близько нуля, на заході та півдні 3-7 тепла. Вдень 2-7 градусів тепла, на півдні 6-11 градусів.

Читайте також: ВЖЕ НЕ «ЗІРКА»: НОВИЙ ОБРАЗ ОЛЕГА ВИННИКА ЗАСМУТИВ ЙОГО ШАНУВАЛЬНИЦЬ (ФОТО)

Київ. Хмарно. Вночі помірний, удень невеликий дощ. На дорогах місцями ожеледиця. Вітер південно-західний і західний, 7-12 м/с, пориви 15-20 м/с. Температура 0-2 градуси тепла, вдень 4-6 градусів тепла.

Вівторок-середа, 26-27 грудня

Переважно без опадів. Температура у південній частині вночі 0-5 градусів тепла, вдень 3-9 градусів. На решті території вночі від 3 градусів тепла до 3 градусів морозу, вдень 1-7 градусів тепла.

Київ. Без опадів. Температура вночі 0-2 градуси тепла, вдень 3-5 градусів.

Четвер-субота, 28-30 грудня

Невеликі опади переважно у вигляді мокрого снігу. Температура вночі близько нуля, вдень 1-6 градусів тепла. У південних областях часом невеликі дощі, температура вночі 1-5 градусів тепла, вдень 3-9 градусів тепла.

Неділя, 31 грудня

У північних та західних областях невеликий сніг. Температура вночі та вдень 0-5 градусів морозу. На решті території опади переважно у вигляді мокрого снігу, температура вночі та вдень від 2 градусів морозу до 4 градусів тепла.

Понеділок, 1 січня

В Україні часом сніг. Температура вночі 1-7 градусів морозу, в Карпатах до 10 градусів морозу. Вдень 0-5 градусів морозу. У південних областях уночі та вдень від 3 градусів тепла до 2 градусів морозу.

facebook