Украина
Синоптики розповіли яких сюрпризів погоди слід чекати українцям на Новий рік

Синоптики розповіли, якою буде погода 31 грудня та 1 січня в Києві і Україні.

Народні та метеорологічні прогнози віщують українцям на Новий рік 2018 морози і відсутність снігу. Правда, обіцянки провідних експертів збігаються не в усьому, пише «korrespondent«.

Завідуюча відділом кліматичних досліджень і довгострокових прогнозів Вазіра Мартазінова зазначає, що 31 грудня та 1 січня очікується потепління. Температура в Києві на Новий рік буде в межах від -2 до -4°С. Можливий мокрий сніг.

Трохи холодніше — близько -5°С на сході і півночі країни, а також в центральних областях. Тут не відкидаються снігопади. Нуль і мокрі опади варто чекати на півдні.

Сніг в Карпатах на новорічні свята буде нестійким через високі температури, зазначила Мартазінова. У західних регіонах стовпчик термометра не опуститься нижче -4°С.

А ось подальші свята пройдуть в більш зимовій атмосфері. Після Нового року температура вночі сягне -17°С.

Згідно з прогнозом народного синоптика Леоніда Горбаня, готуватися потрібно до ще нижчих температур.

На його думку, зима 2018 буде з морозами до -30°С. Але є надія, що почнуться вони після святкової ночі. Синоптик обіцяє до -5°С на Новий рік, сильні снігопади перед святом і після нього.

Головний синоптик країни Микола Кульбіда стверджує, що сильних морозів не буде. За його словами, прогнози і метеорологічні спостереження за останні роки не віщують сильного холоду. Погода буде в межах норми для початку січня.

Втішний прогноз дає і завідуюча відділом синоптичної метеорології Українського гідрометеорологічного інституту Віра Балабух. За її словами, зима буде теплою, із середніми температурами на 2-3 градуси вище норми.

facebook