Украина
«Сірий верх, бордовий низ»: на Вінниччині вчителі однієї зі шкіл пошили собі дивну уніформу (відео)

На Вінниччині, викладачі однієї зі шкіл, серйозно взялися за свій імідж. І пошили собі шкільну уніформу.

За однакове для всіх вбрання платили з власного гаманця. І тепер, нарешті, опинилися, в однакових з учнями умовах, йдеться в сюжеті «ТСН«.

Сірий верх, бордовий низ. Вчителі  Тарасівської школи самі для себе запровадили дрес – код. Однакове для всіх вбрання обирали в інтернеті. Передивилися чимало моделей. Пробне замовлення зробила математичка.

«Всім сподобалося. Всі заказали до певного розміру, матеріал хороший, він добре переться, не мнеться», — каже викладач математики Тарасівської ЗОШ 1-11ст Тетян Палюх.

А головне — прийнятна ціна, адже за вчительську шкільну форму платили з власних гаманців. А от викладач української до останнього сумнівалася.

«Думаю, та ну його, буду кожен день ходити в одній формі. А потім коли всі одягнули  цю форму і я побачила як це гарно. Але коли вже замовила, то червоного кольору не стало. Залишилася чорна», — розповідає вчителька.

Тепер учителі та учні в рівних умовах. Вони так підтримують дітей, щоб вони теж носили шкільну форму.

«Це стало як прикладом для дітей, діти більше стали також одягати шкільну форму. Тому що прийти в школу в спортивних штанях, чи в лосинах», — розмірковують вчителі.

А ще всі разом тепер думають, чи не запровадити форму і для директора — він у школі єдиний чоловік.

Однакові сукні педагоги вдягнули лише на зиму. Коли потепліє, переодягнуться у жилетки і спідниці.  Літню шкільну форму пошили ще на перше вересня.

facebook