Складний період чекає на знаки Зодіаку в Молодому місяці у лютому

Відразу кілька представників гороскопу цього несприятливого періоду ризикують зробити необдуманий вчинок і нажити собі проблем.

10 лютого відбудеться молодик у знаку зодіаку Козеріг. В астрології народження Місяця вважається несприятливою подією, тому щиро рекомендується бути скромним і стриманим, становлячи плани на день.

Буде правильним перенести будь-які починання, відкласти важливі та матеріальні справи. Менше взаємодіяти з грошима та не приймати відповідальних рішень. Навіть стрижку волосся краще перенести на сприятливіший день.

Напередодні, 9 лютого, — тридцята місячна доба, або день безмісячного, який у ведичній астрології називається Амавасья. Він вважається ще більш тривожним та неспокійним, особливо в емоційному сенсі.

Адже Місяць — планета розуму, яка відповідає за почуття та відчуття, а поразка Місяця негативно впливає на мислення та настрій, загострює сприйнятливість, викликає дисгармонію. У день, коли на небі немає Місяця, зовсім нема кому потурбуватися про загальний спокій.

У такі дні внутрішні ресурси падають до критичного рівня. Люди відчувають нездужання і потребують відпочинку. Скаче настрій, складніше радіти та насолоджуватися життям. Навіть несуттєві дрібні труднощі починають здаватися проблемами світового масштабу. Це не стільки день реальних проблем, скільки день їхнього неадекватного сприйняття.

Вразливість, образливість, песимізм, апатія, розпач і дратівливість — ось вірні супутники в такі дні. Але не всі знаки зодіаку однаково переживатимуть молодик у лютому. На кожного представника зодіакального кола Місяць впливає по-різному.

Найбільш сприйнятливими в цьому місяці виявляться Близнюки, Раки, Терези, Козероги і Водолії. Психоемоційний стан людей, народжених під цими знаками, викликає занепокоєння, а самі вони потребують дбайливого ставлення до себе.

Овнів дратують колеги і неохота працювати.

Тельці гостро переживають проблеми у країні та світі.

Близнюки зазнають розпачу, навіть якщо на те не буде вагомих причин.

Раки страждають через нескладні стосунки або проблеми в сім’ї.

Левів можуть підвести здоров’я та схильність конфліктувати.

Дівам завдадуть клопіт діти та переживання через них.

Терезам буде складно зберігати душевний спокій.

Скорпіони зіткнуться з непорозумінням з боку оточуючих.

Стрільці почнуть турбуватися через фінанси.

Козероги буквально відчують, як земля йде з-під ніг.

Водолії захочуть самотності або, навпаки, страждатимуть через нього.

Риби самі розуміють, чого хочуть, і тому незадоволені всім та всіма.

Чим допомогти собі у такий непростий день?

Займайтеся тим, що приносить вам радість. Між відпочинком та справами вибирайте перше. Оточіть себе близькими та коханими людьми, розслабляйтеся, перемикайтеся та не думайте про погане. Медитації, водні процедури та релакс допоможуть зняти внутрішню напругу та відновити стан рівноваги.

You cannot copy content of this page