Складний тиждень чекає на знаки Зодіаку, як його пережити

Назвати новий тиждень легким — так не скажеш, але й найгіршим його теж не назвеш.

Так, звичний робочий тиждень із кілька трійкою днів, коли не дуже виходять справи. Нормальна ситуація для всіх нас, які живуть у часи, коли обрій планування не піддається жодній логіці.

Все, що потрібно робити в такій ситуації — пливти хвилями енергій і крутити при цьому головою на всі боки, щоб подорож пройшла гладко. Увага до того, що відбувається особисто з вами в різні моменти часу, – ключ до розуміння власної унікальності.

Китайська наука пізнання своєї долі – один із дуже зручних інструментів для вивчення себе. Наприклад, наступного тижня, коли місяць Дерев’яного Кролика вже в самому розпалі, ми всі можемо відчути, як на нас особисто впливають енергії сильного Дерева, і чим вони нам корисні.

На що звертаємо увагу? На фізичне самопочуття, на настрій, кількість енергії в тілі.

На те, як ідуть наші справи і як ми реагуємо на те, що виходить з-під нашого контролю. Якщо ви бадьорі, сповнені сил та ідей – значить Дерево точно ваш корисний елемент.

Якщо ж нічого не клеїться, ви не можете себе зібрати в купку і настрою зовсім ніякого – значить енергія Дерева особисто вас послаблює.

You cannot copy content of this page