Скоро дзеркальна дата 03.03: загадати бажання такого позитивного дня — перший крок до його здійснення.

Дзеркальна дата 03.03: вона вважається чарівною

Енергетика Трійки поєднує у собі безліч плюсів

Дзеркальні дати вважаються днями сили, коли можна запросто здійснити будь-який намір, скориставшись енергетикою певних чисел. 3 березня кожен зможе загадати заповітну мрію таким чином, щоб вона втілилася у життя найближчим часом.

Дата 03.03 вважається чарівною: енергетика Трійки поєднує безліч плюсів. Загадати бажання такого позитивного дня — перший крок до його здійснення.

Навчання
Трійка – число удачі, що допомагає здійснювати наміри. Зарядитись впевненістю допоможе здобуття нових знань. Тим, хто хоче виконати бажання, пов’язане з матеріальною стабільністю, важливо пройти курси фінансової грамотності та навчитися керувати своїми заощадженнями. Для людей, які перебувають у пошуку особистого щастя, важливим фактором успіху буде вміння справляти хороше враження. Тож шанси знайти другу половинку збільшаться в рази. Будь-яке бажання — це вміння підлаштовуватись і непохитно прямувати до своєї мети, і ця п’ятниця дасть відмінний старт тим, хто не сумнівається у собі.

Налаштування
Заповітні мрії не завжди здійснюються, тому що деяким не вистачає впевненості чи правильного формулювання. Для того, щоб мрія стала реальною, важливо відчути її так, ніби вона вже збулася. Позитивні емоції допоможуть правильно сформулювати прохання до Всесвіту, а афірмації налаштують на рішучий та запаморочливий успіх.

Карта бажань
У дзеркальну дату енергетика простору змінюється, додаючи оптимізму. Цей день ідеальний для того, щоб зайнятися творчістю та створити для себе карту бажань на рік, місяць чи навіть тиждень – все залежить від особистих уподобань. Потрібно повісити її на чільне місце, щоб запрограмувати підсвідомість на успіх.

Загадати бажання цієї п’ятниці можна в той момент, коли годинник показуватиме 15:15, побачивши трійки в номерному знаку машини або перед тим, як відповісти на дзвінок, якщо в номері телефону є кілька трійок, що стоять поруч. Пам’ятайте, що Всесвіт підказує, і тим, хто уважний, не важко знайти свій шлях до щастя.

You cannot copy content of this page