Скорпіонів чекає справжнє інформаційне потрясіння, Леви розбагатіють, а Дів підведе довгий язик. Точний гороскоп на 28 травня

Астрологи дають знакам Зодіаку одну пораду: уникайте конфліктів та надмірностей, і тоді день принесе вам максимум позитивних емоцій. Прогноз астрологів на 28 травня.

ОВЕН. Сьогодні Овнам краще уникати перевантажень та стресових ситуацій. Якщо давні друзі запросять у поїздку або на прогулянку, не відмовляйтеся: спосіб підняти настрій знайдеться. А ось Овнам-роботягам доведеться побігати і попітніти, але не без користі для себе. Робота кипітиме в руках і не виключено, що згодом обернеться для них змінами у фінансовому становищі. На закоханих Овнів чекають нові зустрічі та захоплення – флюїди кохання буквально витають у повітрі!

ТЕЛЕЦЬ. Сьогодні Тельці буквально випромінюватимуть успіх на роботі! У Тельців буде багато шансів показати всім навколо, що вони вміють і чого варті. Оточуючих це явно порадує, а Тельців – приємно здивує результат. Зірки кажуть, що сьогодні найкращий день для зустрічей із друзями та близькими людьми, спілкування у невимушеній обстановці. Буде можливість поговорити навіть про серйозні речі. Не виключено, що Тельцям підкажуть, як краще діяти і швидше досягти поставленої мети.

БЛИЗНЮКИ. Сьогодні Близнюкам буде важко утриматися від флірту з малознайомою (або навіть зовсім незнайомою) особою. І взагалі, на Близнюків чекає день свого роду емоційного оновлення. Зірки обіцяють приємні знайомства, зустрічі та Близнюкам не доведеться докладати зусиль, щоб справити гарне враження на оточуючих. Сьогодні навіть у незначній ситуації Близнюки здатні не без користі для себе проявити свою родзинку в будь-якій справі.

РАК. День для Раків буде насиченим та повним справ, але це і на краще. Успіх чекає на Раків у всьому, що пов’язано з подорожами, відрядженнями, а також з підвищенням професійного рівня. Тут зірки обіцяють Ракам манну небесну та нові горизонти. Не йдеться про те, що кишені Раків миттєво розпиратиме від грошей, але, як мінімум, нові знайомства, можливості та кар’єрні перспективи Ракам забезпечені.

ЛЕВ. Якщо Леви сьогодні проявлять чудеса миттєвих реакцій, то точно зуміють втерти носа своїм конкурентам і зрештою взяти перший приз. І йдеться, звичайно, не лише про спортивний приз. Сьогодні гарний день для спілкування, і Левам для власної користі непогано було б влаштувати якийсь пікнічок з найкращими друзями. А Львів – роботяг зірки попереджають: ситуація часом складатиметься так, що доведеться діяти швидко – у цьому секрет успіху. Ймовірні у цей день і грошові надходження, зокрема з несподіваних джерел.

ДІВА. День може порадувати Дів несподіваними відкриттями, хорошими новинами та пропозиціями, від яких навіть не захочеться відмовлятися. Не виключено, що у Дів з’явиться реальний шанс здійснити якісь старі плани і навіть досягти того, чого так давно прагнули. Але є одне велике але! Дів може підвести дипломатичність, а точніше, її брак, який відчуватиметься оточуючими досить гостро. Зірки рекомендують Дівам уважно стежити за своїм гострим, як бритва, язичком, тоді проблем не буде.

ТЕРЕЗИ. Все говорить про те, що сьогодні початок дня може виявитися для Терезів непростим. Особливо уважними варто бути тим, хто намітив взятися за щось нове або затіяв масштабні реформи у своєму житті. Зірки нагадують, що далеко не завжди добрі ідеї першими спадають на думку. Особливо ця “проблема” сьогодні зачепить Терезів – начальників. На місці керівників Терези почуватимуться незатишно: день явно не схиляє їх до того, щоб виявляти ініціативу та брати на себе відповідальність за результат.

СКОРПІОН. Найкращий день для Скорпіонів якщо не почати зміни в житті, то принаймні задуматися про них. Скорпіонам варто підійти до цієї справи творчо та ризикнути. Це можуть бути глобальні зміни, і менш значні оновлення. Не бійтеся зробити крок назустріч новому, інакше є ризик надовго застрягти у вчорашньому дні! Зірки рекомендують Скорпіонам тримати свої очі та вуха відкритими – на них чекає справжнє інформаційне потрясіння в особистому житті.

СТРІЛЕЦЬ. Сьогодні Стрільцям не зайве нагадати про себе давнім знайомим: не виключено, що у них знайдуться цікаві пропозиції. День чудово підійде для того, щоб відновити зв’язки чи налагодити стосунки, які складаються непросто. Настав час Стрільцям подумати і про свою кар’єру. Є сенс добре подумати і піти на навчальні курси або зайнятися самоосвітою. Зірки обіцяють, що чим більше знань буде у Стрільців у голові, тим більше нових дверей відчиниться і тим привабливішими виявляться перспективи.

КОЗЕРІГ. День для Козерогів буде насичений спілкуванням та перспективними знайомствами. При цьому Козерогам не варто приймати близько до серця можливі дрібні труднощі. Звичайно, не все складатиметься гладко, але всі перешкоди будуть Козерогам по плечу. А деякі Козероги досягнуть навіть більшого, ніж розраховували, бо вчасно виявлять ініціативу і не розгубляться у неоднозначній ситуації. У фінансових справах Козерогам зірки радять не поспішати, навіть якщо ідеї будуть дуже спокусливими.

ВОДОЛІЙ. Сьогодні Водоліям добряче може перешкодити те, що для них не буде півтонів: все буде пофарбоване чорно-білою фарбою і чорної фарби може виявитися більше. Це позначиться на всьому: у романтичних стосунках, у справах та на роботі. Підлеглим Водолія-начальника цього дня можна лише поспівчувати! До речі, помилка у сфері професійних справ у цей день може дорого обійтися Водоліям, а тому зірки рекомендують їм зменшити оберти та поставити справи на паузу.

РИБИ. Сьогодні у Риб буде чимало приводів налаштуватися на позитивний лад і спокійнісінько братися за вирішення найскладніших справ. Запорукою успіху будуть люди, які їх підтримують, і Рибам не варто нехтувати їхніми порадами, а тим більше допомогою. Поменше емоцій і романтизму, тоді Риби скоро з подивом виявлять, що перебувають у порозі важливих змін у житті. Не виключено, що вони стануть початком нового та дивовижного етапу у долі. Рибам-бізнесменам на дозвіллі не зайве обміркувати свій новий бізнес-план.

You cannot copy content of this page