Скорпіони виходять на дорогу радості, Раків чекає розчарування, Стрільці шикануть, а Діви несподівано розбагатіють

Як спритно обійти підводні рифи і не сісти на мілину? Астрологи дали прогноз на 9 грудня для кожного знаку Зодіаку.

ОВЕН. Починайте зводити міцний фундамент щасливого майбутнього. Для цього потрібно проявити всю силу характеру та рішучість, на яку ви здатні. Настав час активної боротьби. Щоб наблизити переможний фінал, частіше повторюйте фразу: “не відступати і не здаватися”.

ТЕЛЕЦЬ. Вам почнуть заздрити та намагатися зруйнувати плани. Залишайтеся непохитними у своїх рішеннях, і тоді ніхто не зможе перешкодити. Настав момент, коли треба показати своє «я». Або ви подолаєте негаразди і будете на вершині, або на вас чекає розчарування.

БЛИЗНЮКИ. Вам пощастить заволодіти цінними відомостями, але не поспішайте ділитися ними навіть у вузькому колі. Бережіть нерви від зазіхань з боку негативно налаштованих людей, не дозволяйте їх негативним випадам псувати настрій. Зірки радять прислухатися до організму, він може збунтуватися проти високого навантаження.

РАК. Період заперечення та фундаментального розчарування – різкі повороти долі загрожують руйнуванням звичного способу життя. Багато треба буде міняти на ходу, а плани доведеться скоригувати. Не виключено, що ви дізнаєтеся про розрив стосунків, переживете невдачі у коханні.

ЛЕВ. Зірки радять зняти маску. Будьте собою, це наблизить успіх, викличе живий інтерес оточуючих, допоможе швидко і просто досягти бажаного. Для того, щоб у ваше життя кинулися потоки творчої енергії, потрібно негайно позбавитися старих речей. Не меншу користь принесе «ревізія», проведена в думках. Викресліть із них нещасливі спогади, звільніться від страхів.

ДІВА. Незабаром найпотаємніші мрії почнуть збуватися, а життя – змінюватись на краще. Настав час пошуку партнерів для нової справи. Вам надходитимуть привабливі пропозиції щодо роботи. Можливе несподіване поповнення бюджету.

ТЕРЕЗИ. Спроби вирішити проблеми одним махом зазнають невдачі. Доведеться скласти новий план дій. Ваш вірний помічник – природна чарівність та ввічливість. Так ви зможете вирішити питання будь-якої складності, відкрити двері, які раніше були зачинені.

СКОРПІОН. Якщо не зменшите швидкість, з якою йдете по життю, вам вдасться швидко звільнитися від грошових та інших проблем. Ваша дорога буде світлою та рівною. Не дозволяйте собі невмотивовану злість чи ревнощі. Незабаром відчуєте імпульс, що походить від приємного представника іншої статі.

СТРІЛЕЦЬ. Бажання розкішно пожити може стати причиною фінансових проблем, що вплине на ваш звичний спосіб життя. Великий ризик пропажі речей. Поки що відкладіть дорогу покупку, особливо якщо це автомобіль чи квартира.

КОЗЕРІГ. Потрібно розрядити обстановку. Вам доведеться виступати у статусі миротворця. Саме від вас залежатиме і колективний проєкт, зробіть усе, щоб команда була єдиною та згуртованою. Відпочивати рекомендується на самоті і наскільки можна без зайвого інформаційного шуму.

ВОДОЛІЙ. Ви не зазнаєте втоми після того, як за плечима залишиться десяток успішних справ. Рівень енергії на межі можливостей і це потрібно використовувати по максимуму. Намагайтеся виправити ситуацію в тих життєвих сферах, які викликали найбільші побоювання.

РИБИ. Хочете кричати – кричіть. Якщо тримати емоції в собі, це може спричинити проблеми. Ви можете запобігти цим емоційним гойдалкам. Допоможе заспокійливий чай та дихальні вправи. Але найголовніше розуміти: не можна вдень і вночі думати лише про проблеми. Постарайтеся відволіктися на щось приємне, а, тим часом труднощі самі собою усунуться.

You cannot copy content of this page