Скорпіони зітхнуть спокійно і отримають нагороду, Раків захлисне емоційна буря, у Водоліїв виростуть крила, а Близнюки зірвуть джекпот – золота хвиля везіння

Що чекає на знаки Зодіаку з 14 травня – астрологи дали прогноз.

ОВЕН. Доведеться повністю змінити своє ставлення до життя і переосмислити свою роль у ньому. Час бути чесним із самим собою і перестати жити мріями. Скоро на вас чекають зміни. Не бійтеся щось міняти. Корективи, які внесе життя, принесуть вам користь.

ТЕЛЕЦЬ. Красива історія ще лише у розпалі. Не сумуйте, якщо кохана людина ще не повністю відкрила своє серце. Період сприятиме вашому зближенню. Тельцю не доведеться сильно напружуватися, щоб ухвалити правильне рішення. Відповідь з’явиться інтуїтивно, і вона виявиться правильною.

БЛИЗНЮКИ. Сприятливий час отримання дивідендів, грантів, подарунків. Можливі виграші. Обдаруйте і ви своєю щедрістю близьких людей. Цим ви дасте зрозуміти, наскільки вони для вас дорогі.

РАК. Не можна втрачати самоконтроль. Інакше вас захлисне емоційна буря, здатна відразу зруйнувати все, що має для вас найбільше значення. Корисно більше часу проводити із сім’єю. Не намагайтеся уникнути розпитувань, чесність тільки вітається.

ЛЕВ. Чекайте змін на краще. Не пропустіть можливості, що відкриваються перед вами, і гарантовано отримаєте успіх. Не відмовляйтеся від співпраці, вам добре допоможуть колеги. З ними ви досягнете бажаного набагато швидше.

ДІВА. Щоби щось вимагати від інших, потрібно спочатку поставити себе на місце цих людей. Можливо, це і є причини їхнього обурення. Бути дипломатичнішим і тактовнішим потрібно як на роботі, так і всередині сім’ї. Зараз не найкращий момент для з’ясування стосунків із чоловіком чи дружиною, не можна вимагати щось від батьків та порушувати особистий простір дитини.

ТЕРЕЗИ. Відмовтеся від звичної активності та тримайтеся в тіні. Вам сподобається збоку спостерігати, як усі навколо кудись поспішають, метушаться, про щось сперечаються. Моя позиція – це не інфантильність, а захисна реакція. Зараз краще нікуди не втручатися. Відпочивайте та займайтеся своїми справами.

СКОРПІОН. На вас чекають випробування, але ви з ними впораєтеся. Пам’ятайте, все можна вирішити. Не бійтеся витратити трохи більше запланованого бюджету, якщо це буде щось для дорогих і близьких вам людей. Щира подяка та сюрпризи у відповідь будуть вам нагородою.

СТРІЛЕЦЬ. Стрілець може заплутатися у своїх словах, якщо хтось влаштує вам розпитування. Не можна йти напролом, різкість стане на заваді продуктивного діалогу. Якщо Стрілець захоче щось продати, є ризик продешевити з ціною або нарватися на занудного покупця, спілкування з яким погано позначиться на психіці.

КОЗЕРІГ. Не намагайтеся стрибнути вище голови. Ви тільки даремно розтратите сили і можете звести нанівець попередні досягнення. Поки що краще не висуватись і перечекати цей занепад сил. Ви ще матимете можливість проявити себе. Скоро ви отримаєте звістки, що сильно змінюють ситуацію у вашому житті.

ВОДОЛІЙ. За вашою спиною виростуть крила. Цьому передуватиме епічний момент: чиєсь освідчення в коханні, щедра похвала, перспективне знайомство. Водолію не потрібно рубати з плеча, приймаючи рішення. Поки що вами правлять емоції, і вони завадять зробити правильний висновок.

РИБИ. Будь-яка маска, яку завтра приміряють Риби, збоку виглядатиме безглуздо і навіть смішно. Куди краща природна поведінка. Залишайтеся собою навіть якщо вас почнуть критикувати. Ситуація може різко змінитись у протилежний бік, після чого саме ви станете лідером громадських думок.

You cannot copy content of this page