Украина
Смeртeльнa ДTП у Харкові: є ознаки того що Олена Зайцева може уникнути максимального покaрaння

Низка заяв і дій захисту свідчить про сплановану роботу над пом’якшенням вироку.

Адвокатка Олени Зайцевої, яка в’їхала у Харкові в 11 людей, заявила про пом’якшувальні обставини. Йдеться про каяття її підзахисної і добровільні компенсації родинам зaгuблuх та пострaждaлим. Якщо суд візьме це до уваги — вирок суду може бути поблажливішим, чого найбільше бояться родини загиблих.

Про це йдеться у сюжеті «ТСН«.

Підозрювана у вбuвcтвi перехожих у центрі Харкова Олена Зайцева проведе наступні два місці в ізоляторі. Несподівано Зайцева під час суду покаялась.

«Ніколи більше не сяду за кермо. Я не хотіла, щоб так сталося. Я визнаю свою провину. Я готова нести відповідальність і готова понести пoкaрaння, яке дасть мені суд», — сказала вона.

Це каяття насторожило всіх, хто стежить за справою. Родичі тих, чиї життя розчавила автівка Зайцевої, повідомили, що каяття з’явилося одразу після того, як мати підозрюваної розіслала потерпiлим по 50 тисяч гривень компенсації.

Батьки зaгuблuх повернули гроші після того, як чеки від благодійних внесків слідство почало докладати до матеріалів справи. Після щиросердного каяття, вони, за словами адвокатки Зайцевої, можуть стати добровільним відшкодуванням збитків. Це вже одразу дві пом’якшувальні обставини, які можуть зменшити кількість років у вироку.

Утім, пом’якшувати чи не пом’якшувати вирок вирішить суд, коли завершиться слідство.

Адвокатка Зайцевої Юлія Козир повідомила, що день перебування в СІЗО рахується, як день відбування покaрaння після вироку. Після того, як мине половина терміну, Олену можуть відпустити умовно-достроково.

facebook