Мир
Смертельно хвора наречена померла під час власного весілля

У китайському місті Чженчжі, провінція Хенань, жінка померла під час весільної церемонії, яку влаштували в лікарні. Про це повідомляє видання Daily Mail.

32-річна Сяо Хуей вісім років хворіла міеловідним лейкозом. У 2016 році під час походу вона зустріла Ян Фена. Він підвіз її на автомобілі, після чого вони продовжили зустрічатися. Через місяць стан жінки погіршився, і вона потрапила до лікарні. Фен два роки відвідував її і витрачав значну частку свого заробітку на оплату лікування.

10 серпня лікарі попередили чоловіка, що Сяо Хуей вмирає. Після цього він вирішив не зволікати з весіллям. Місцева фірма, що займається організацією весільних церемоній, погодилася допомогти йому безкоштовно. Смерть нареченої перервала весільну церемонію за кілька хвилин до того, як їх повинні були оголосити чоловіком і дружиною.

У травні повідомлялося , що в Бразилії впав вертоліт, на якому наречена летіла на своє весілля. Жінка зуміла вибратися з-під палаючих уламків і в той же день взяла участь в церемонії і святкуванні.

facebook