Собачки для знаків зодіаку: прикольний гороскоп, в якому можна знайти свій тип собаки

Собачки для знаків зодіаку: прикольний гороскоп, в якому можна знайти свій тип собаки

Жартівливий гороскоп для настрою, в якому знаки зодіаку зможуть дізнатися, який собака їм підходить. Астрологи розповіли про типи вихованців і сумісність сузір’я.

Овен – чихуахуа

У представників даного зодіакального знака і такої породи собаки, як чихуахуа, є багато спільного. Вони мають примхливу вдачу, хоробре серце і відвагу. Незважаючи на розміри цього песика, вони дуже відважні і до кінця захищатимуть свого господаря та будинок від будь-якої небезпеки.

Телець – такса

Ці впевнені у собі особистості люблять гармонію у житті. Такса дуже підходить Тільцям тим, що саме ця порода собак дасть їм потрібні емоції, адже вони рухливі та дуже активні. Ця порода підійде їм і стане вірним супутником у житті Тельця.

Близнюки – мопс

Представники даного знака мають важливі якості, такі як інтелект, який активно використовують у своєму житті. Близнюки активні і тому мопс їм ідеально підходить. Вони будуть на одній хвилі і обов’язково потоваришують.

Рак – пекінес

Цей тип відноситься до аристократичної породи. Як і Раки пекінеси люблять розміреність у побуті та комфорт. Вони чудово ладнатимуть, бо обидва чуйні та добрі за вдачею.

Лев – ши-тцу

Представники цього знака мають сильні якості, вони розумні і сильні внутрішньо. Левам важливо бути у всіх на увазі, щоб їх виділяли та звертали увагу. Тому така порода собак як ши-тцу чудово їм підійде своєю життєрадісністю, а крім цього за ними потрібен спеціальний догляд. Левам сподобається їхня чарівна грива, від якої очей не відвести.

Діва – бішон-фриз

Чистощі представники даного знака завжди мають тварин у себе в будинку. Взагалі Дівам підійде будь-яка порода, але астрологи впевнені, що за астрологією саме така аристократична порода як бішон-фриз завоює їх серце.

Терези – йорк

Добродушні та спокійні йорки будуть доповненням Терезів. З ними вони багато часу проводитимуть на прогулянках на свіжому повітрі, а також цей песик допоможе їм налагодити зв’язок легше із зовнішнім світом.

Скорпіон – той-тер’єр

З цією породою у скорпіонів внутрішній зв’язок. Вони чимось схожі вдачею, незважаючи на зовнішні залізні якості даного знака. Скорпіони з цих вихованців стануть лагідними і зможуть проявити свою турботу і віддати їм тепло, якого потребує собака.

Стрілець – пінчер

Астрологія каже, що до цього знаку підходить мисливська порода собак, але карликовий пінчер стане для них справжнім другом. Ця порода витривала і дозволить Стрільцям бути на свіжому повітрі довгий час.

Козеріг – джек-рассел тер’єр

Всезнаючі Козероги, як ніхто, зможуть оцінити таку породу як ця. Вона має хорошу нервову систему і цілком тямуща, що важливо для Козерогів. Ця порода не потребує якогось особливого догляду і це ще один плюс для них.

Водолій – болонка

У цьому знаку є сильний потяг до оригінальності, тому болонка їм підійде як ніхто інший. Вони добродушні і легко знаходять спільну мову з усіма членами сім’ї. У них Водолії знайдуть відданого друга і будуть щасливо проводити разом час.

Риби – чубаті

Ці екзотичні вихованці чудово доповнюватимуть Риб. Цей знак дуже мрійливий і цінує тепле ставлення до своєї особи. Завівши цю породу риби жодного разу не пошкодують про свій вибір.

You cannot copy content of this page