Собор трьох Святителів 12 лютого – дуже важливе свято: сильна молитва, яку варто прочитати кожному

Ікона «Собор трьох Святителів» — це щось подібне до персонального храму будинку. Ця ікона створює правильний духовний настрій, тому що людина може уявити собі, що перед нею знаходяться священики, які навчають чогось.

Перед іконою просто приємно подумати про щось високе, про духовну складову життя. Абсолютно будь-які молитви можна читати перед образом трьох святителів.

Це відмінний оберіг та джерело сили для учнів, для лікарів, які постійно несуть на собі тягар відповідальності.

Молитва перед іконою «Собор трьох святителів»

«Василій, Григорій та Іван, великі правди охоронці і слова Божого заступники, бережіть нас від диявола та лестощів його.

Допоможіть слово Боже почути і бути чесними в молитві. Моліть Бога за нас, негідних рабів Його.

Нехай почує Він і наші молитви, які походять від серця. Моліть Бога про милосердя і прощення гріхів наших, вільних і мимовільних. Амінь».

Перед цією іконою моляться не лише в день Собору трьох святителів, а й будь-якого іншого дня. Ця ікона допоможе вам створити вдома особливу атмосферу, придатну для читання подячних молитов та інших.

Намагайтеся вішати її або ставити на видному місці, але не в центрі кімнати, а десь, де ви постійно молитеся. Цій іконі точно немає місця в коридорі чи кухні. Вона несе в собі певний сенс і функцію, тому не варто розцінювати її як щось універсальне.

You cannot copy content of this page