Сьогодні день, коли здійснюються бажання, не можна переходити комусь дорогу і сни стають пророчими

Багато хто знає про силу дзеркальних дат, сьогодні одна з таких дат – 05.05.2023.

Сьогодні можна загадати бажання і воно обов’язково здійсниться. Крім того, варто дотримуватися певних заборон, пов’язаних із цим днем.

Як загадати бажання у дзеркальну дату 05.05.2023, щоб воно здійснилося

У дзеркальні дати прийнято проводити різні ритуали, загадувати бажання та розпочинати нові справи. 5 травня вважається сприятливим днем для визначення нових завдань та цілей. Число 5 символізує єднання початку і кінця і є золотою серединою всього. Це говорить про те, що загадані бажання мають бути підкріплені якимись діями.

День енергетично сприятливий, тому можна сміливо мріяти, складати плани, думати про майбутнє та займатися духовними практиками. Завдяки сильній енергетиці дня, можна кардинальним чином змінити своє життя і зробити його кращим.

Зараз варто покладатися на свою інтуїцію — вона підкаже, в який бік треба рухатися, щоб здобути щастя і успіх. Особливу увагу варто звертати на свої сни, бо в них може бути якесь таємне послання від Всесвіту. Інтуїція та сни допоможуть зрозуміти, як жити далі, що слід робити і від чого треба відмовитись.

Тим, хто вирішить загадати бажання чи поставити конкретну мету, обов’язково варто це записати на аркуші паперу. Важливо не забути визначити терміни на його виконання та зрозуміти, що потрібно, щоб воно здійснилося.

Головний сенс полягає в тому, щоб не забути про загадане наступного дня і відразу приступити до його виконання. Насамперед потрібно скласти конкретний список за пунктами, що слід зробити насамперед.

Бажання має бути реальним, а не зі сфери фантастики.

Що можна і що не можна робити 5 травня, у дзеркальну дату

Оскільки число 5 таїть у собі внутрішню силу і визнає слабких людей. Воно закликає до саморозвитку та дисципліни. Цей день можна провести на свіжому повітрі, покататися велосипедом або зайнятися спортом. Неважливо чим займатися, головне, проявляти активність.

Бажано не відмовляти у допомозі нужденним і якнайбільше робити добрих вчинків. День слід провести в хорошому і піднесеному настрої. Тільки так вдасться залучити у своє життя успіх та удачу.

Дзеркальна дата допоможе зробити щасливим шлюб тих, хто наважиться цього дня на пропозицію коханій людині.

Цей час підходить для примирення, потрібно пробачити старі образи і почати все з чистого листа. Також дзеркальна дата є найкращим часом для пошуку другої половинки.

У дзеркальну дату не рекомендується влаштовувати романтичні побачення, урочисту вечерю з сім’єю та справляти весілля.

Потрібно проявляти спокій у будь-якій ситуації, менше вірити пліткам і злитися. Потрібно якнайменше думати про погане, навіть у тому випадку, якщо хтось образив або завдав шкоди.

Якщо у цей день з’явиться енергія, мотивація або сильний запал, то необхідно реалізувати свій потенціал. Але не варто переходити людям дорогу заради досягнення своєї мети, треба чинити згідно сумління.

Небажано у цей день сваритися, конфліктувати та тим більше бажати іншим людям зла.

Фото Олександри К.

You cannot copy content of this page