Breaking News
Невідомо, скільки б продовжувався такий стан, але Алла одержала запрошення до нотаріуса. І дізналася, що і дачу, і «Волгу», що залишилася після батька, і всі сімейні цінності мати заповіла Вадиму. Документ був написаний того дня, коли Алла пішла до Олега. Відтак знайшла товсту пачку листів Вадима
Тишу в кабінеті перервав сигнал на мобільному телефоні чоловіка, що лежав на столі. Оксана не мала звички «ритися» в його телефоні, бо завжди довіряла коханому. Однак вирішила глянути, може, там щось термінове. Побачене і прочитане остаточно збило з пантелику: «Я все підготувала. Думаю, вона не здогадається. Вечір має бути незабутнім». І відправник – «Ланочка».
У неділю вранці на Таниному подвір’ї на все село вигравали музики. А дівчину під гіркі весільні пісні вдягали у вельон. Мати радісно благословила доньку, хоч не розуміла, чого дитина така зажурена, куди подівся її дзвінкий сміх. Хоч би не заслабла? А коли у двір під весільний марш зайшли гості молодого, всі замовкли
Йде втомлена жінка з роботи, тягне важкі сумки, по дорозі заскочивши в магазин. «Що ж, – питаю, – так надриватися? Невже допомогти нікому?» «Та є кому, – відповідає. – Два сини вдома. Одному – двадцять сім років, іншому – тридцять один рік. Вперлися в свої комп’ютери, ніяк не витягнути. Зараз прийду, почнуть по пакетах лазити, хапати на ходу. Хоч би одружилися чи що? Все легше було б»
Іра мовчки розігрівала вечерю. Мовчазну тишину порушило сповіщення в її мобільному. На екрані висвітився невідомий номер. Відкрила повідомлення і застигла на місці. Це були світлини
Рецепти
Сьогодні до мене приїхала невістка з внучатами, а вона в мене, ще та господиня. Приготувала на вихідні салат. Він не лише смачний, але і дуже красивий! Записуйте та готуйте на здоров’я!

Сьогодні до мене приїхала невістка з внучатами, а вона в мене, ще та господиня. Приготувала на вихідні салат. Він не лише смачний, але і дуже красивий! Записуйте та готуйте на здоров’я!

Святковий салат “Чингісхан”

Відмінний варіант до свята!

Вам знадобиться:

250 грам буряка,

200 грам смаженого курячого м’яса,

70 грам твердого сиру,

100 грам морквини,

100 г чорносливу,

100 г волоських горіхів,

2 зубки часнику,

трохи зеленої цибулі для декорування,

2 курячих яйця (тільки білки),

150-180 грам майонезу.

Готуємо салат так:

Зварені до м’якості буряки чистимо і ділимо навпіл. Одну порцію буряк відразу натираємо і це буде перший шар салату. Буряковий шар просочуємо майонезом, тонкими лініями.

Ріжемо невеликими шматочками смажену курку, подрібнюємо волоські горіхи і кладемо ці продукти в салат: поливаємо майонезом спочатку курячий шар, потім горіховий.

Тремо на тертці варену моркву, просочуємо соусом, зверху натираємо сир і також поливаємо майонезом.

Нарізаний на шматочки чорнослив укладаємо і формуємо наступний шар.

Кладемо в салат потертий залишений буряк і присипаємо його натертими курячими білками (яйця заздалегідь відварюємо в круту). Не забуваємо просочувати кожен шар салату тонкими лініями майонезу .

Прикрашаємо салат зеленою цибулею, даємо йому постояти в холодильнику хвилин 40, щоб кожен шар гарненько просочився. Подаємо готовий салат Чингісхан до столу.

Смачного, дорогі мої!

Передрук без посилання на hot-news – заборонений!

Фото ілюстративне, з вільних джерел

Сподобалась стаття? Поділіться з друзями на Facebook