Сонячне затемнення 8 квітня: що потрібно зробити, щоб залучити благополуччя

Щоб залучити енергію достатку та процвітання цього особливого дня, потрібно рішуче очиститися від марних, застарілих і непотрібних речей.

8 квітня о 18:42 за київським часом розпочнеться сонячне затемнення, а закінчиться о 23:52. Пік затемнення відбудеться о 20:18, яке завершить складний період, який розпочався ще у березні. Сонячне затемнення відрізняється від місячного у астрономічному сенсі. Воно зовсім інакше впливає на Землю і позначається на стані та поведінці людей. Місячне затемнення впливає на емоції та внутрішній стан, а сонячне – вражає все, що пов’язане з матерією.

З точки зору астрології Сонце наповнює людину фізичною силою та життєвою енергією, підтримуючи її здоров’я. Але під впливом затемнення вплив Сонця слабшає, через що можуть загострюватися захворювання та погіршуватися здоров’я. Падають працездатність та впевненість у собі, а в душі виникає тінь байдужості та розпачу. Все буквально валиться із рук.

Але Сонце, що погіршує самопочуття, немов саме перешкоджає активності в такий день, тому що займатися важливими справами в дні затемнення вкрай несприятливо, а будь-яка суєта може призвести до небажаних наслідків. Замість того, щоб накликати на себе неприємності, краще присвятити час очищенню та порятунку від марних, застарілих і непотрібних речей.

Відмова від старих звичок може принести нові можливості та свіжий погляд на життя. Потрібно поставити крапку і закінчити те, що вже давно вимагає завершення. Не поспішайте ухвалювати сьогодні радикальні рішення, сконцентруйтеся на тому, що вже почали робити, і доведіть це до кінця.

Давно відомо, деякі речі мають здатність накопичувати негативну енергію. Вони займають місце не тільки у шафі, а й перешкоджають руху енергії, яка пов’язана з достатком та процвітанням. Важко повірити, що викидаючи речі, можна ставати багатшими, але це так. Наведіть лад навколо себе — і ви відчуєте свіжий вітер змін.

Кілька речей, яких треба позбутися в першу чергу, щоб залучити добробут:

Розбитий або тріснутий посуд: у жодному разі не можна зберігати в будинку, а тим більше використовувати його для приготування та вживання їжі.

Ушкоджені дзеркала: з ними все зрозуміло та без коментарів. Навіщо таке дзеркало, якщо дивитися в нього тривожно та неприємно?

Все, що має термін придатності, що минув: проведіть ревізію в кожній скриньці – від продуктів до косметики та ліків.

Старий одяг: Той, що непідходить за розміром, вийшов з моди, втратив зовнішній вигляд, перестав подобатися. Якщо ви за останній рік жодного разу не одягли навіть свою улюблену кофтинку, значить її час замінити.

Речі, що нагадують про неприємні події: речі, які пов’язані з неприємними спогадами та складними життєвими періодами, про які ви хотіли б назавжди забути. Ностальгія має бути виключно приємною.

Придатні для використання речі не викидайте. Подаруйте їм друге життя, віддавши нужденним. Адже добрі діяння та допомога людям — ще одна корисна практика під час затемнень. Участь у благодійності негайно принесе позитивні зміни у ваше життя.

Всесвіт навчає нас, що перед тим, як зустріти нове, необхідно звільнити місце і в серці, і в просторі. Поява нових можливостей потребує звільнення від старих зв’язків. Нехай кожен крок, зроблений у напрямку змін, супроводжується прощанням з тим, що вже не приносить користь і не робить ваше життя кращим. І тільки тоді нове зможе увійти в наше життя та наповнити його радістю та задоволенням.

You cannot copy content of this page