Спадаючий Місяць обіцяє вдалу і повну позитивних емоцій пору року весну тим, хто прагне гармонії, хто ці щасливці?

Близнюки

У березні Близнюкам буде потрібно перезавантаження. На початку сезону повітряному знаку зодіаку варто потішити себе невеликою відпусткою. Якщо дозволяють фінанси то на кілька днів злітати до моря. Вкладення у свій відпочинок швидко окупляться.

У квітні, після березневої паузи, Близнюки з головою поринуть у роботу. На тлі рутини їм заманеться кардинальних змін. І почнуть народжені під владою стихії повітря із зовнішності. Але бездумно шукати новий образ не можна.

Травень може принести конфлікти із сусідами та родичами. Важливо виявляти мудрість та терпіння до оточуючих, тоді до початку літа у Близнюків розпочнеться сприятливий фінансовий період.

Козеріг

Березень принесе Козерогам спілкування з родичами та сусідами. Це вдалий час для початку ремонту та покращення житлових умов.

У квітні бажано сфокусувати увагу на стосунках із партнером. На самотніх представників знаку зодіаку навесні також чекає успіх на особистому фронті. Гороскоп стверджує: є чудові перспективи нових романтичних знайомств для самотніх Козерогів. Але щоб здобути щастя, треба якнайбільше часу перебувати на очах, ходити на вечірки, збори та культурно-масові заходи. Саме там вони зустрінуть долю.

Травень – трансформаційний місяць для Козерогів. Зміни представникам земного знака зодіаку, що спочатку звикли до стабільності, здадуться болючими. Але хвилюватись не варто. Складні часи швидко пройдуть, а нові заняття принесуть задоволення та фінансовий успіх.

Риби

У Риб очікується дуже багато знайомств на початку весни. Ці нові контакти успішно переростуть у міцні ділові відносини. Представникам водяного знаку зодіаку гороскоп радить максимально приділяти увагу зовнішньому вигляду, тому що весь березень вони будуть під пильною увагою оточуючих.

У квітні можливі непорозуміння із сусідами чи далекими родичами.

Щоб не вплутуватися в конфлікти, краще займіться покупкою предметів декору для квартири чи заміського будинку. Квітень вимагатиме активності у романтичних відносинах. Не відмовляйте собі у можливості запросити коханого до несподіваного місця.

Згідно з гороскопом, у травні необхідно навчитися отримувати задоволення від життя. Жінкам слід максимально виявляти свою чуттєвість, а чоловікам не боятися бути романтичними. Можливо, варто частіше бувати в театрі, записатися на масаж або проводити вечори за переглядом романтичних фільмів.

You cannot copy content of this page