Без рубрики
Список найзаможніших знаків зодіаку: ось хто вміє заробляти, насправді

Невже, грунтуючись на гороскопі, можна визначити рівень фінансової успішності тієї чи іншої людини? Астрологи переконані в цьому на всі 100%, адже хто здатний краще розповісти про грошовому благополуччі, ніж зірки. Ну що, звіримо свідчення?


12-е місце — Стрілець

Останнє місце в рейтингу найбагатших знаків зодіаку займає Стрілець. І грошей, до речі, у нього чимало, просто їх йому весь час не вистачає. Нещасний Стрілець ніяк не може змиритися з фактом, що завжди є хтось багатший і успішніше нього.

І навіть зайнявши сьомий рядок у рейтингу Forbes, Стрілець і раніше буде лити крокодилячі сльози. До слова, представникам цього знаку зодіаку вкрай складно займатися рутинною роботою. Фінансового успіху вони здатні досягти лише тоді, коли їхня професія має перспективи для зростання і розвитку.

11-е місце — Водолій

У Водолія немає грошей, тому що він просто не намагається їх заробити. Трястися над кожною копійкою — не для гордого Володея.

Простіше знайти собі фінансово успішну другу половинку і жити розкошуючи. Водолій свято покладається на долю, і вона, до речі, його ні разу не підводила.

Народилися під цим знаком особистостей дуже складно загнати в рамки, вони слідують лише власними правилами. Однак ніщо не заважає Водолія зірвати куш, потрібно лише реалізувати пару-трійку нестандартних і оригінальних ідей. Вперед!

10-е місце — Риби

Риби знаходяться всього лише на 10-му місці з однієї простої причини — представники цього знака зодіаку абсолютно не вміють заробляти! Ну хоч убий, не можуть і все.

Коли Всесвіт підносить їм шанс на блюдечку, Риби або в упор не бачать можливостей, або просто витрачають зароблене. Дорогі і не завжди доречні речі для Риб іноді важливіше хліба насущного. Чому?

Одним їм і відомо!

9-е місце — Ваги

Ваги всім серцем вірять, що в цінних папірцях зовсім немає сенсу, а витрачати життя на заробляння грошей — заняття ганебне. Представники цього знака зодіаку просто обожнюють розкішне життя, хоча всіляко цей факт приховують. До слова, Ваги часто досягають успіху в творчих професіях, хоч і переконують всіх навколо, що справжній художник повинен бути голодним.


8-е місце — Близнюки

Близнюки — справжні профі в зароблянні грошей! Але чому вони лише на 8-му місці? Та тому що Близнюки зовсім не вміють зароблені гроші витрачати.

Коли в кишені у Близнюків з’являється пристойна сума, вони тут же готові її витратити направо і наліво. Ну хіба мало, раптом завтра криза, революція, інопланетне вторгнення … Який сенс збирати цінні папірці, якщо завтра може не настати?
грошовий гороскоп

7-е місце — Телець

Представники цього норовливого знака просто обожнюють всіляко прибіднятися. А гроші у Тельця, до речі, є. Заробітку вистачає на забезпечення комфортного життя, але не більше. І як би Телець не старався, жорстоке світобудову всіляко не дає йому розбагатіти.

Найбільше Тельці цінують стабільність, і на робочому терені їм потрібні тверді гарантії: оплата день в день, хороша страховка і фіксований відпустку. Ось і все, що потрібно для щастя!

6-е місце — Лев

Лев — справжній цар серед знаків зодіаку. А царю, як відомо, не належить бути жебраком! Однак гордим Левам гроші потрібні лише, щоб пускати пил в очі. Успішні та багаті на вигляд Леви, будинки живляться дешевої локшиною, а їх престижна квартирка кишить тарганами.

До слова, Льву важливіше здаватися, а не бути. Однак така поведінка їм тільки на руку: обертаючись в суспільстві сильних світу цього, Леви збивають свій перший мільйон. А потім ще один, і ще …

5-е місце — Рак

Раку життєво необхідні гроші. Потрібні, і все тут! Сказати, що ця риса негативна, не можна, адже Рак невтомно тягне все в будинок. Цей знак зодіаку схильний до накопичення, адже його вкрай турбує завтрашній день. Рак повинен твердо знати, що справа, над яким він працює вдень і вночі, має принести чималі фінансові плоди.


4-е місце — Овен

Бурхливий темперамент Овна — двигун прогресу. Баранці з малих років обожнюють ризик і сміливо вплутуються у всілякі фінансові авантюри. Природна хоробрість і імпульсивність допомагають Овна сколотити чималий статок, однак великі суми довго не затримуються в кишені у жвавого знака зодіаку. Фінансове благополуччя — вірний супутник Овна до кінця його днів!

3-е місце — Козеріг

Козерожек з пелюшок освоює мистецтво приборкання скарбнички: багато заробляє і мізерно витрачає. Для цього щасливого знака зодіаку гроші — лише засіб заробляти ще більше. До чого марні зусилля на непотрібні дрібнички, якщо значну суму можна витратити, наприклад, на саморозвиток.

Знання — то, що допомагає Козерогові заробляти ще більше. Трудоголізм — його вроджена патологія, дефект, який допомагає з легкістю досягати поставлених цілей. Ну що ж, удачі амбітному Козерогу!

2-е місце — Скорпіон

Почесне друге місце займає Скорпіон, адже він дуже любить гроші, ну а гроші люблять його у відповідь. Заради фінансового благополуччя Скорпіон готовий буквально на все! Типовий Скорпіон — прекрасний бізнесмен.

Однак, якщо цей знак зодіаку не самоствердитися до 40 років, всі спроби розбагатіти будуть марні. Якщо Скорпіон все ж зловив велику рибу, то і все його нащадки до десятого коліна будуть жити розкошуючи.

1-е місце — Діва

Ось вони, сильні світу цього! Фінансове благополуччя Дев є наслідком їх неприборканого працьовитості і аскетизму. Діва — це той мільярдер, яка не соромиться надіти штани за 10 доларів. Штани як штани, зате ти ходити в них в Лондоні і Нью-Йорку або протираєш об сидіння першого класу.


Цей рейтинг знаків зодіаку з фінансового благополуччя — відмінний спосіб направити думки і бажання в потрібне русло, переглянути свої погляди і налагодити матеріальне життя. А на яке місце зірки поставили тебе? Неодмінно розкажи нам в коментарях, чи згоден ти з такою думкою астрологів .

facebook