Суспільство
Стати татусем можна за 5 хвилин: показав паспорт — і вже змінюєш підгузники

Столичні чиновники запропонували киянам цікаву адмінпослугу, яка полягає у моделюванні різноманітних життєвих ситуацій.

Про це стало відомо із повідомлення святошинського ЦНАП у Facebook.

У повідомленні йдеться, що моделювати можна різноманітні життєві ситуації, важливі у житті кожного українця – реєстрацію нapoдження дитини, шлюбу і так далі.

“Сьогодні в ЦНАП при Святошинській РДА вперше обслуговували клієнта, що завітав з метою отримання комплексу адміністративних послуг, пов’язаних з державною реєстрацією народження дитини.

Це був мешканець Святошина Сергій Василенко. Йому було запропоновано отримати весь комплекс послуг за його моделлю життєвої ситуації, а саме: оформити свідоцтво про нapoдження дитини, реєстрацію місця її проживання та оформити всі необхідні документи для отримання матеріальної допомоги при народженні дитини”, – розповідають в установі.

Читайте також: Майже літня температура: коли в Україні значно потеплішає

За словами киянина, дуже зручно було за один візит в одне місце вирішити відразу декілька питань.

“Я задоволений, що зміг подати під час одного відвідування в одному місці документи з різних питань, пов’язаних з таким приємним моментом у житті – народженням дитини. Адже відомо, що новонароджені потребують чимало часу й сил батьків.

Дякую працівникам центру за якісну та професійну роботу та за надану можливість оперативно вирішити різні питання, пов’язані народженням донечки Аріни”, – сказав Сергій.

facebook