Здоровье
Стіл-пічка з ковдрою: оригінальний спосіб зігрітися.

Японія — розвинена країна або відстала? Чому японці кладуть в ліжко грілку? Де досягнення архітектури і дизайну, і чому після ситної вечері падають спати прямо під стіл? А ось … загадка. Тому давайте просто подивимося на чергове побутове чудо японців — стіл-пічка з ковдрою.
Котацу — це не те, що є засобом для опалення квартири, це продовження японської логіки, згідно з якою, якщо приміщення обігріти неможливо або занадто дорого, треба обігріти себе. Під кришкою столу знаходиться нагрівальний елемент, а для того, щоб тепло не йшло, до неї прилаштовують «спідницю» у вигляді товстої ковдри. Ідея в тому, що ти гарненько прогріваєшся, проводячи вечір в цьому коконі, і потім при бажанні там падаєш відпочивати, деякі радять і одяг на завтра туди покласти.
Для мене котацу виглядає трішки як елемент нічліжки, не уявляю, що змусило б мене поставити вдома цей предмет меблів, але, напевно, сидіти за таким столиком дуже затишно. Хоча, сучасні моделі виглядають досить цивілізовано і трансформуються в звичайний стіл.

Джерело

 

facebook