Стріла Купідона: знаки зодіаку, які зустрінуть своє справжнє кохання у лютому 2024 року

Знаки зодіаку, які зустрінуть своє справжнє кохання у лютому 2024 року

Цього місяця найромантичніші фільми про кохання стануть для деяких знаків реальністю, а не просто вірними супутниками зимових вечорів. Може, саме в твоє серце пройде стріла Купідона?

Телець

У любовному плані весь лютий буде схожим на поїздку на американських гірках, кінцевий пункт яких — новий етап у відносинах. Ти і твій об’єкт обожнювання сваритиметеся, копатиметеся один в одному, а потім миритеся, знову і знову повторюючи цей алгоритм. Але не хвилюйся — у результаті, ви прийдете до абсолютно нового за якістю зв’язку.

Якщо раніше ваші стосунки можна було описати новомодним англійським словом situationship (коли ви з числа тих, хто не визначився), то зараз ви проясніть всі неясності і перейдете на новий, більш серйозний етап, який подарує вам цілий тераріум з метеликами.

Водолій

Тільки зараз не лукавити! Ти ж завжди мріяла про кохання з першого погляду, а точніше, з першої зупинки у метро чи автобусі? А про те, що симпатичний незнайомець закохається в те, як ти вміло балансуєш в вагоні метро, що розгойдується, або загадково дивишся у вікно маршрутки?

Якщо відповідь позитивна, то тріумфуй — у лютому цього року високий шанс несподіваних, але дуже приємних знайомств. Єдине, не замикайся в собі і будь відкритою до світу — більше посміхайся, і люди до тебе потягнуться.

Лев

У лютому Леви заведуть нові знайомства. Тут ти і знайдеш своє справжнє кохання. Причому ця людина може виявитися абсолютною протилежністю образу ідеального хлопця, який існує у твоїй голові.

Ти навіть і не підозрювала, що можеш закохатися саме в таку людину. Це не означає, що вона буде поганою.

Просто не твій типаж. Однак саме з ним ти побудуєш міцний зв’язок, який може стати основою кохання на віки.

You cannot copy content of this page