Стрільці, на вас чекає місяць переломних моментів і нових починань у травні

Перш за все, у вашому особистому житті є велика кількість космічної енергії з Юпітером, планетою удачі, яка запалює вашу зону почуттів до 16 травня 2023 року.

У 2022 році та в першій половині 2023 року у вас були чудові можливості навколо задоволень, романтики, родючість, творчості, пригод та експресії. Однак, як тільки Юпітер покине цю арену, він не повернеться сюди більше десяти років.

Незалежно від того, одружені чи вільні, це вирішальний момент, щоб зробити стосунки головним пріоритетом. Самотні можуть справді поєднати долю зі спорідненою душею. Якщо ви артистичні, будьте музою.

Якщо у вас є діти або прагнете мати їх, зосередьтеся на цьому зараз. Крім того, Марс нагнітає жар у вашому особистому секторі до 20 травня, тож настав час для близького спілкування!

Венера також мерехтить у цій сфері більшу частину місяця, допомагаючи вам мати найбільш чуттєвий дотик.

Слід згадати, що до 13 травня буде ретроградний Меркурій у вашому секторі продуктивності, що, безумовно, спричинить усілякі затримки та плутанину щодо балансу між роботою та життям, роботою, колегами чи фізичним здоров’ям.

На щастя, Юпітер кинеться на допомогу цій арені з 16 травня 2023 року до 24 травня 2024 року — рік удачі в усіх цих темах.

Молодий місяць теж чекає свого часу, прибувши 19 травня 2023 року, відкривши двері для вас, щоб прискорити темп і знайти кращий розпорядок дня, який найбільше відповідає вашим потребам.

З Юпітером, який наповнює цю сферу енергією, ви дуже скоро можете виявити, що ви зайняті як ніколи на роботі, але беретеся за важливі проєкти, які справді можуть підштовхнути вас у кар’єрі.

Крім того, якщо у вас були якісь неприємні проблеми зі здоров’ям або ви прагнете схуднути, набрати м’язову масу або спробувати нову дієту, у вас буде стільки космічного палива, що працює на вашу користь.

Однак на початку місяця, особливо в період місячного затемнення 5 травня, вам може знадобитися прилягти, відпочити та відновити сили, або ви можете мати справу з ситуаціями з минулого, які потребують зцілення або завершення.

Це також особливо сприятливий час для консультації з терапевтом або консультантом, якщо вам потрібно покращити своє психічне здоров’я.

Останнє, що варто відзначити, — це переміщення Марса у вашу зону розширення з 20 травня до 10 липня, що дуже скоро може призвести до того, що ви будете зайняті науковими, медійними, міжнародними справами чи подорожами.

Однак не хвилюйтеся, все вийде якнайкраще.

You cannot copy content of this page