Стрільці, ось ваш запаморочливий гороскоп на березень. Грядуть кардинальні зміни

Стрільці, танцюйте під мелодію нового ритму березня, Стрілець. Багато зірок зійдуться.

Першою темою, яка вразить вас, як блискавка, буде акцент на вашому секторі кохання з Юпітером, планетою удачі, і Венерою, планетою гармонії, що танцюють серед цих хмар. Венера залишається тут до 16 березня, тож не забудьте використати цю магію собі на користь, незалежно від того, самотні ви чи в парі. Це один із найкращих періодів за двадцять чотири роки для вашого любовного життя — і ні, я не жартую!

Творчі здібності, ефективність і стосунки також наділені великою силою в цей період.

Далі Марс продовжуватиме танцювати по небу у вашій зоні партнерства до 25 березня. Це означає, що ви будете працювати над досягненням цілей із другою половинкою у коханні чи бізнесі.

Знову ж таки, якщо ви неодружені, використовуйте цю космічну енергію, щоб шукати людину, яка заповнить потрібні галочки у вашій «категорії довгострокових стосунків».

Потім до 20 травня Марс проникає у ваш сектор особистого життя та багатства, що посилить ваші витрати та жагу мати поряд споріднену душу.

Наступними будуть місячні цикли цього місяця. Повний місяць у вашій професійній сфері настане близько 7 березня, ймовірно, принесе серйозні зміни у вашій кар’єрі.

Це може призвести до аплодисментів, підвищення по службі, нагороди чи конкурентоспроможної пропозиції про роботу — якщо, звичайно, ви не на правильному шляху.

Це також може означати кінець роботи, оскільки ви рухаєтеся в новому напрямку.

Молодий місяць у вашій зоні чуттєвості настане 21 березня, знову даючи вам поштовх жити сьогоденням, прагнути до романтики та приймати себе справжнім.

Останнім буде переміщення двох могутніх планет на нові арени. Сатурн, планета життєвих уроків, протягом останніх трьох років здійснює потужний вплив на ваш сектор спілкування та подорожей. Це закінчується 7 березня та може принести радісні новини щодо ідей, навчання, подорожей, ЗМІ чи змін у житті братів і сестер у наступні тижні.

На жаль, після цього він увірветься у вашу домашню сферу на найближчі три роки. Сім’я та батьки, а також дім і житлові приміщення можуть стати полем важкої битви в майбутньому періоді. Ви також можете просто почуватися, як  на «випробуванні» і емоційне розчарування наростатиме всередині вас. Це не для того, щоб покарати вас, а для того, щоб позбутися того, що вам не потрібне, і покращити ваш шлях вперед.

Нарешті, 23 березня Плутон увійде у вашу інтелектуальну зону, даючи вам відчути тенденції на найближчі двадцять років. У вас будуть народжуватися сильні та блискучі ідеї, але деякі з них можуть навіть налякати вас та інших своєю глибокою інтенсивністю.

Подорож також принесе вам досвід, який змінить життя. Якщо ви працюєте в галузі зв’язку, готуйтеся до радикальної еволюції.

You cannot copy content of this page