Стрільці отримають легкі гроші, над Козерогами згущуються хмари, Риб очікує хвилина слави

Астрологи склали гороскоп на найближчі дні для кожного знаку Зодіаку.

ОВЕН. Вам не грозять ніякі наслідки за ваші зухвалі слова та вчинки, оточуючі сприймуть їх як належне. Можна з ноги відчиняти зачинені двері, наче вихор вриватися в саму гущу подій. Тільки не беріть на себе занадто багато відповідальності, навіщо ці проблеми? Справ і так достатньо, але вони обіцяють завершитися з продуктивним результатом.

ТЕЛЕЦЬ. У Тельця очікується одразу кілька приводів для тріумфу. Невимовне захоплення може викликати перспективна новина здалеку або вигідна покупка. Щось цікаве чекає на Тельця і в області почуттів. Буде можливість пишатися собою, насолодитися домашньою ідилією, порозумітися з людиною, яка в минулому в багнети приймала вашу позицію з кожного приводу.

БЛИЗНЮКИ. Поруч із вами можуть з’явитися люди з тонкою душевною організацією, які чуйно сприймають навіть найменшу критику. Натиск і рішучість, властиві Близнюкам, доречно проявляти в гонитві за гідним заробітком. Обстановка зараз сприятлива для фінансових операцій та пошуку нового джерела грошей.

РАК. Плавна течія подій вже сформована, ваше завдання – підтримувати цей ритм, займатися справами, розвивати професійні навички, отримувати новий досвід. Може статися щось пікантне. Наприклад, змусить червоніти зухвалий комплімент чи повідомлення, отримане від незнайомця.

ЛЕВ. Чим би не займався Лев, все вдаватиметься якнайкраще. Обстановка зараз дуже підходить для ведення фінансових справ та просування кар’єрними сходами. Не варто відмовлятися від складних завдань, вони найперспективніші. Так, можливо, заради успіху доведеться добре «попітніти», але ці зусилля завершаться блискучим результатом. А ще не виключена несподівана подія у сфері кохання, і вона визначить майбутнє.

ДІВА. Внутрішніх ресурсів достатньо для масштабного просування до своєї заповітної мрії. Щоправда, можуть з’явитися невеликі затримки через заздрісних людей чи несприятливі зовнішні чинники. На щастя, все можна вирішити і подолати. Головне не зменшувати набрану швидкість, втрачений час вже не повернути.

ТЕРЕЗИ. Терези можуть надто захопитися якоюсь ідеєю і забути про інші справи. Типова ситуація, коли перед очима з’являється пелена, що застилає об’єктивну картину того, що відбувається. А тут ще й люди, які намагаються дезінформувати або зробити Терезів об’єктом своїх хитромудрих маніпуляцій. Загалом, не можна розслаблятися і спускати те, що відбувається з гальм.

СКОРПІОН. Всесвіт чуйно реагуватиме на побажання Скорпіонів. Але тут важливо не переборщити. Важливо знайти тонку грань і у питаннях кохання. З одного боку, чому б не піти з головою у нове почуття. З іншого боку, це загрожує втратою зв’язку з реальністю, збитками, помилками на роботі.

СТРІЛЕЦЬ. Розмірний хід життя може порушити деяку екстраординарну подію. Поки що рано судити, до чого воно приведе, і які зміни за цим будуть. Тож подумки зберіться, заспокойтесь і не відпускайте контроль над ситуацією. Нагороду за виявлену цілеспрямованість Стрілець може отримати цінний подарунок Долі. Це або легкі гроші, або стрімкий злет на роботі.

КОЗЕРІГ. Над головою Козерога згущуються хмари. На щастя, міцний внутрішній стрижень допоможе не розкиснути перед тимчасовими невдачами. Все, як і раніше у вашій владі. Якщо бажаєте, можна наполегливо рватися вперед. Другий варіант – на короткий час зупинитися і почекати сприятливіший час для рішучих дій. У будь-якому випадку Козеріг рано чи пізно опиниться перед фінішною межею і зможе пишатися цим тріумфом.

ВОДОЛІЙ. Події зовнішнього світу нині менш важливі, як ті, що відбуваються у сім’ї, чи власні думки і почуття. Це унікальний момент, коли можна без остраху відсторонитися від справ, подивитися на ситуацію з боку, намітити нові плани. А ще у Водолія буде можливість добре відпочити, отримати цінний досвід і безліч яскравих вражень.

РИБИ. Навколо Риб може піднятися справжній ажіотаж через якусь незвичайну подію. Ця «хвилина слави» подія приємна і водночас хвилююча, так що ваша душевна рівновага буде трохи порушена. Але нічого, невдовзі все повернеться на круги своя, Риби матимуть можливість повноцінно займатися наміченим. Рідше слухайте думку про себе збоку, особливо негативну. Ці слова продиктовані заздрістю.

You cannot copy content of this page