Стрільці, Терези та Раки – на вас чекає новий розділ життя: гороскоп і поради на день знакам Зодіаку

Сьогодні переважатимуть потужні енергії.

Вони сприятливо позначаться на кожному представнику зодіакального кола. Цього дня добре закладатиме фундамент нових довгострокових справ.

Овни

Використовуйте свої вируючі емоції правильно. Дозвольте собі бути побаченими, почутими та зрозумілими, Овни. Але все-таки слідуйте більше логіці, ніж почуттям. Це ваш рецепт успіху сьогодні. Ваша прихильність до цілей перевіряється божественними силами просто для того, щоб переконатися, що ви знаєте, про що просите і на що ви готові.

Зіркова порада: керуйтесь сьогодні логікою, а не почуттями.

Тельці

Удача скоро буде на вашому боці, Тельці. То як же ви збираєтеся отримати з неї максимальну користь? Шлях, на який ви зараз стали, приведе вас у потрібне місце. Ідіть за своїм смолоскипом крізь темну ніч із мужністю та силою.

Зіркова порада: продовжуйте йти вперед, доки не знайдете своє світло.

Близнюки

Чи готові ви щось змінювати у своєму житті, Близнюки? Всесвіт допоможе вам визначитися у своїх намірах, проте будьте готові до різних ситуацій. Тримайте жало подалі сьогодні та використовуйте свої найкращі навички, щоб впевнено плисти за течією.

Зіркова порада: настав час визначитися з планами на майбутнє.

Раки

Подолайте свої страхи бути засудженими і подивіться, яку цінність ви додаєте до всього, чого торкаєтеся. Ваші ангели хочуть, щоб ви знали – вам не потрібно намагатися всім догодити, щоб бути гарною людиною. Коли ви починаєте усвідомлювати свою цінність, ви розумієте, що весь цей час вас стримували лише страхи, Раки. Ваші минулі помилки та методи роботи, можливо, раніше не приносили плодів. Але тепер ви стали мудрішими і точно знаєте, з чого почати.

Зіркова порада: подивіться, яку цінність ви додаєте до всього, чого торкаєтеся.

Леви

У вашому житті незабаром станеться сильне зрушення, Леви. Можливо, в минулому вам були потрібні деякі коригування. Але тепер, коли ситуація трохи стабілізувалася, ви можете переглянути план. Знайте, що ангели посилають вам підтримку та допомогу у цей важкий час. Усі відповіді, які вам потрібні, поступово надходять.

Зіркова порада: залишайтеся собою – перед вами обов’язково відчиняться двері з новими можливостями.

Діви

Щось блокує ваше повне бачення, Діви. І це можуть бути ваші емоції сьогодні. Ваше особисте життя і робота можуть потребувати деякої більшої рівноваги, тому збережіть свої резерви і запитайте себе, чого ви потребуєте, щоб настав баланс.

Зіркова порада: усі сфери життя повинні перебувати в рівновазі та доповнювати одна одну, а не виключати.

Терези

З упевненістю приймайте все, з чим ви зіткнетеся сьогодні. Продовжуйте свій шлях до фінішу, Терези, але пам’ятайте, щоб не запнутися по дорозі, потрібно дотримуватися правил безпеки. Жорсткий цикл добігає кінця — попереду ще одна невелика дистанція.

Зіркова порада: уся ваша праця обов’язково окупиться.

Скорпіони

З чим би ви не боролися останнім часом, настав час зрозуміти, що деякі ситуації чарівним чином вирішуються самі собою. Пам’ятайте про різницю між вашою гордістю та вашими кордонами, Скорпіони. Дотримуйтесь останнього, але будьте досить розумні, щоби маневрувати в першому.

Зіркова порада: не потрібно постійно намагатися все довести до досконалості.

Стрільці

На вас чекає новий розділ у житті, Стрільці. Все, що потрібно зробити, це пройти його впевнено. Ви зможете отримати з цієї подорожі максимальну користь, і найголовніше, у вас є все для цього. При необхідності вносьте невеликі корективи в процесі, подібно до того, як ви створюєте смак улюбленої страви, коли готуєте на ходу.

Зіркова порада: на вашому шляху з’являються нові горизонти для зростання та розвитку.

Козероги

Плавайте у своєму акваріумі, займайтеся своїми справами, їжте улюблену їжу, переведіть телефон у режим «Не турбувати». Просто робіть те, що змушує вас почуватися. Це не розкіш, це необхідність сьогодні, Козероги.

Зіркова порада: проведіть день максимально ліниво – і не смійте собі докоряти за це.

Водолії

Що тримає вас у петлі драми та занепокоєння, Водолії? Іноді життя приводить нас у місце, де буквально панує хаос. А бувають моменти, коли ми думаємо, що крихітний лежачий поліцейський може бути найбільшою горою, на яку ми колись піднімалися. Перше – це частина життя, а друге – наше мислення. Витратьте деякий час на обмірковування цієї теми.

Зіркова порада: не драматизуйте через кожен неприємний привід.

Риби

Націлюватися на золоту жилу і зациклюватись на бруді на дорозі — суперечливе мислення. Знаючи про це, що ви робитимете, щоб рухатися вперед? Ваші ангели вітають вашу сміливість продовжувати рух, так що пристебніться та сідайте за кермо. Кінцева зупинка – щастя.

Зіркова порада: як тільки ви означите свої цілі, вам буде легше змінити своє мисленні і життя.

Фото Олександри К.

You cannot copy content of this page