Стрільці візьмуть бика за роги, Раків та Левів чекає жорсткий поєдинок, Дів – непорозуміння з “осадом”, а Риб – не життя, а казка

День чудово підходить для справ, де треба діяти без зайвих реверансів. Повний гороскоп 25 червня для всіх знаків Зодіаку.

ОВЕН. Завтра Овни будуть дуже критично ставитись до помилок оточуючих і будь-яка дрібниця в очах Овна здатна прийняти розміри слона! Величезне бажання покритикувати когось із друзів, близьких, колег, загрожує Овнам, як мінімум, нерозумінням і образами. Трохи самокритики завтра Овнам не зашкодять, хоча б тому, що на любовному фронті на них чекає дуже швидкий розвиток подій, а стосунки можуть перестрибнути на новий рівень.

ТЕЛЕЦЬ. Завтра Тельці для всіх оточуючих здаватимуться свого роду паличкою-виручалочкою. Принаймні, оточуючі можуть частіше ніж зазвичай просити їх про послуги та поступки. Зірки рекомендують Тельцям проявити твердість, щоби не дати сісти собі на шию! Є ще й інша небезпека. Зірки схиляють Тельців завтра до того, щоби спочатку говорити, а потім уже думати. Під впливом емоцій Телець буде здатний випадково розбовкати чужу таємницю або висловити співрозмовнику не бажану правду прямо в очі.

БЛИЗНЮКИ. Не виключено, що завтра на Близнюків давитимуть – хтось чи щось почнуть заганяти їхнє життя в суворі рамки. Щоб не витрачати нерви даремно, зірки радять Близнюкам завтра приймати все як є. Слід бути дуже обережними у спілкуванні, особливо з близькими людьми. Важливо діяти тонко й у розмовах з оточуючими, не треба торкатися делікатних тем. Проблему це не вирішить, а шквал емоцій викличе достеменно.

РАК. Завтра у Раків цілком може бути день великих звершень! Рішучості, сміливості, професіоналізму та водночас необхідної обережності у Раків буде з надлишком. Тож якщо Раки завтра намітили вирішальну і жорстку сутичку з кимось, є величезний шанс стерти свого опонента в порошок. Щоб настрій Раків не просочився у пісок, зірки радять їм не втягуватись у безглузді конфлікти та підставляти свою шию енергетичним вампірам.

ЛЕВ. Завтра ключем до успіху Левів буде рішучість! Для них настав час наважитися на сміливий і навіть жорсткий крок, єдина умова – цей крок має бути добре продуманий, особливо якщо йдеться про фінанси. Тож якщо Лев має запас, для здійснення якого не вистачало сміливості, то завтра саме час почати діяти. На особистому фронті цього дня Леви, які заплуталися у любовному трикутнику, матимуть шанс вирватися із замкнутого кола.

ДІВА. Завтра у будь-якій справі Діви будуть здатні піти на принцип! Якщо щось здасться Дівам несправедливим, вони будуть налаштовані змагатися до кінця. При цьому, в цей день Діви та делікатність будуть як ніколи одна від одної далекі. Щоб емоційний настрій Дів не став причиною грандіозного непорозуміння з “осадом”, зірки радять направити їм свій запал у якесь мирне русло. Інакше не залишиться каменя на камені у найближчому оточенні.

ТЕРЕЗИ. Завтра у своєму повсякденному житті Терези будуть схильні робити спонтанні вчинки, підкоряючись не логіці, а почуттям. А тому дуже кардинальні кроки робити все-таки не варто: інтуїція може Терезів підвести. Зірки кажуть, що завтра ризик виявитися для когось «крайнім» для Терезів дуже великий і для них буде краще, якщо вони постараються якнайменше «мелькати» на очах, у тому числі й на любовному фронті. Є ризик, що відкрившись у своїх почуттях, Терези багато втратять.

СКОРПІОН. Завтра у справах у Скорпіонів спостерігатиметься невластива їм прямота, проте не всі свої думки варто озвучувати вголос – навіть якщо дуже захочеться. Краще стриматися, ніж наговорити зайвого, інакше це може погано вплинути, як мінімум, на кар’єру. Не виключено, що цього дня у Скорпіонів буде чимало спірних ситуацій, у тому числі й у грошах. Навряд чи на Скорпіонів чекає скрізь безумовний успіх, якщо на руках не буде залізних аргументів.

СТРІЛЕЦЬ. Для Стрільців настає гарний день, коли можна взяти бика за роги! Якщо Стрільці мріяли і не могли зважитися розпочати якийсь проєкт, зізнатися у своїх почуттях, змінити роботу чи, наприклад, зробити покупку, то ідеальний час настав. Щоправда, завтра Стрільці з дипломатією будуть явно не на одній хвилі, а тому зірки рекомендують їм стримувати емоції та ретельно фільтрувати свою розмову. Інакше все полетить до біса, навіть у романтичних стсоунках.

КОЗЕРІГ. Завтра все схилятиме Козерогів до того, щоб навести порядок і ясність у всьому, за що вони візьмуться! Завдяки такому настрою, Козероги матимуть можливість не тільки розгребти робочі завали, а й реальний шанс щось виправити. Це може стосуватися і побутових питань, і робочих моментів, а можливо й чогось більш глобального, як взаємовідносини з близькими людьми. Визнавши завтра помилку в якомусь питанні, Козероги скинуть із плечей зайвий тягар.

ВОДОЛІЙ. Зірки говорять про те, що завтра у справах на Водоліїв несподівано обрушиться цілий вал проблем, а вони ліворуч і праворуч демонструватимуть свою безкомпромісність, люто обрушуючись на тих, хто зважиться ставити їм палиці в колеса або ризикне відкрито заперечити. З одного боку, такий категоричний настрій дозволить Водоліям розбити в пух і прах усіх своїх ворогів, з іншого – вони наживуть собі цілу купу нових ворогів.

РИБИ. Якщо Риби давно продумали якісь кардинальні кроки в галузі фінансів, то завтра саме час їх зробити. А ось імпровізація з грошима цього дня для них протипоказана – помилки завтра Риби теж будуть схильні робити з розмахом. Зірки рекомендують Рибам у цей день не йти манівцями там, де можна рухатися вже знаною дорогою. Прямий шлях найкоротший – у цьому головний секрет успішної стратегії Риб, яка відкриє їм двері у нове життя.

You cannot copy content of this page