Стрільці витатимуть від щастя, а на когось чекає тепле місце і зачароване коло: порада на день кожному знаку Зодіаку

Сьогодні, 23 серпня, зростаючий Місяць у знаку Скорпіон: за умови високого рівня самоорганізованості, уважності та відповідального ставлення до сказаних слів, цей період буде дуже плідним для будь-яких справ.

Овни

Овни, вам відкрився справжній погляд на ситуацію, тепер ви бачите ясно, чому нічого не вийшло. Ви нарешті усвідомлюєте, що все відбувається на краще, і Всесвіт не просто так уберігав вас від того, що ви хотіли. Навчіться відпускати своє минуле і розплющте очі на сьогодення. Все відбувається правильно.

Космічна порада: ви готові до змін.

Тельці

Кохання сильніше від образ і негараздів, Тельці. Проявіть до інших доброту і співчуття, і вони дадуть вам відповідь тим же. Ваша теплота оберне навіть найскладніші ситуації на вашу користь. Ніяка сила в світі не зможе завадити вам отримати те, на що ви заслуговуєте, коли ви йдете по життю з вірою та посмішкою в серці.

Космічна порада: погляньте на світ очима кохання.

Близнюки

Коли справа доходить до вашої професійної діяльності, ви намагаєтеся проаналізувати ваше невдоволення та зрозуміти, звідки воно береться. Скоріше за все, ви настільки зосередилися на своїй кар’єрі, що заглушили голос своєї душі. Не варто приймати імпульсивні рішення чи вносити у своє життя радикальні зміни.

Космічна порада: створіть баланс між роботою та гарним настроєм.

Раки

Як ви смієте сумніватися в собі, Раки? Ви стільки всього пройшли і заслужили найвищих похвал та нагород. Ви отримали те, що отримали саме за рахунок свого таланту та блискучих здібностей. Перш ніж продовжити робити великі кроки на життєвому шляху, подумайте – як перестати відчувати синдром самозванця.

Космічна порада: життя надто коротке для жалю.

Леви

Правда в тому, що ніхто не досконалий. Ми всі робимо помилки. Питання не в тому, як правильно вчинити, а в тому, наскільки важливо виявляти співчуття у наших серцях, долати дискомфорт та розвивати світло в нашій душі.

Космічна порада: будьте добрішими до оточуючих.

Діви

Ваша подорож до нового “я” лише починається. Раніше ви відкидали якісь свої сторони та риси, але тепер ви нарешті можете прийняти їх і навіть полюбити. Дивитись у дзеркало рідко буває легко, Діви. Попереду нові цілі як особисті, так і професійні. На вас чекає довгий шлях.

Космічна порада: настав час ставити нові цілі.

Терези

Що приносить вам радість, Терези? Що задовольняє вашу цікавість? Що дає вам привід схоплюватися з ліжка пружною ходою і піснею в серці? Можливо, у вас є відповіді на ці чарівні питання. Направте всю свою енергію у потрібне русло. Займайтеся мистецтвом, вигадуйте музику, пишіть вірші.

Космічна порада: займіться мистецтвом.

Скорпіони

Не всі люди піддаються вашій силі. Кохання, доброта та м’якість мають набагато більше значення, Скорпіони. Ви можете бути ніжним та твердим одночасно. У вас є інтуїтивне розуміння, коли хтось вам бреше чи щось не домовляє. Дослухайтеся до нього.

Космічна порада: тримайте баланс між м’якістю та твердістю до інших.

Стрільці

Всесвіт хоче, щоб ви були щасливі, Стрільці! Всесвіт хоче, щоб ви були огорнуті любов’ю і перебували на піку радості. Отже, настав час це виправляти. Відпустіть будь-який опір, внутрішній і зовнішній, коли почнете слідувати потрібним шляхом.

Космічна порада: вірте в свою інтуїцію.

Читайте також: Стрільці витатимуть від щастя, а на когось чекає тепле місце і зачароване коло: порада на день кожному знаку Зодіаку

Козероги

Пам’ятайте про те, що те, що ви шукаєте, теж шукає вас, Козероги. Неважливо, що саме – нові стосунки, партнер по бізнесу чи місце, яке ви зможете назвати своїм домом. Отже, позбавтеся всього безладу, що вас оточує, звільніть місце для нового.

Космічна рада: зробіть генеральне прибирання.

Водолії

Ось у чому суть Всесвіту: ми отримуємо те, про що просимо, коли готові це отримати. І ми не завжди розуміємо, що вже готові, відповідь на це питання є лише у Долі. Замість того, щоб сумніватися в підтримці, яка насправді у вас є, рухайтеся по життю із самовіддачею та вірою.

Космічна порада: правильно попроси, і тоді все отримаєш.

Риби

Якщо ви переживаєте той чи інший досвід, то, отже, він по-справжньому потрібен. Якщо щось не корелюється з вашими бажаннями, то ви ще не зробили всіх уроків. Позбавтеся опору і перестаньте ставити таку безліч питань. Ви готові зцілитися, перетворитися і знову стати собою, Риби.

Космічна порада: викиньте все старе із життя.

You cannot copy content of this page