Стрільці знесуть усіх на шляху до грошей, Раки та Терези наламають дров, а Водолії можуть наробити собі проблем

День схиляє до суперечок, і в запалі може здатися, що найкращим рішенням стане розрив. Але це велика помилка. Повний гороскоп на 5 червня.

ОВЕН. Навіть якщо Овни давно перестали вірити у диво, події цього дня переконають – таке реально буває. Починається світла смуга, але це поки що не так очевидно. Сьогодні Овни перевершать самих себе у всьому щодо планування! Чи мова йде про те, щоб скласти для начальства план робіт, для сім’ї – план ремонту, або для себе – плани на вечір, Овну в цьому не буде рівних.

Особливо вдало складеться день для ділових Овнів, в угодах їм «повезе», але не слід зариватися і йти на авантюри. Можна й помилитися.

ТЕЛЕЦЬ. Винятково заплутаний день. Сьогодні навіть розумним і раціональним Тельцям буде складно зрозуміти, що до чого у нетривіальних подіях, що відбуваються вдома та на роботі. Астрологи наполягають: не шукайте першопричини. Краще подумати, як отримати користь з кожної заплутаної ситуації. Тельці можуть відчути гостре бажання взяти когось під свій захист.

Все це чудово, проте зірки рекомендують Тельцям пам’ятати про те, що головна роль захисника – постаратися примирити сторони, а не обрушувати на кривдника свій праведний гнів, підкидаючи дрова у багаття конфлікту.

БЛИЗНЮКИ. Швидше за все сьогодні Близнюки будуть налаштовані на боротьбу з принципу! Не важливо, з ким боротися та за що боротися. Тільки ось час для цього найкращий. День поб’є всі рейтинги за кількістю неперевірених новин та чуток на межі сенсації. А тому праведний гнів Близнюків може обрушитися на зовсім невинних людей і друзів від цього в ближньому колі явно не додасться.

Зірки радять Близнюкам у будь-якому випадку тримати себе в рамках і дати будь-якій проблемі «відлежатися» хоча б 72 години.

РАК. Якщо Ракам сьогодні захочеться бути максималістами у всьому, то вони ризикують наламати дров та пересваритися з оточуючими. Конфлікт може спалахнути на будь-якій локації: від дому до кабінету начальства. Астрологи радять Ракам з гумором поставитися до основних подій цього дня. Тим більше, що часом вони і здаватимуться трохи комічними або виглядатимуть наче фарс. В чому як завжди потрібно бути зібраними та серйозними – це кар’єра та гроші. День непогано підходить для фінансових інвестицій та шопінгу.

ЛЕВ. Нинішній день змусить Левів неабияк похвилюватися. Будуть важливі зміни у житті одного з членів сім’ї, хоча не виключені й масштабні перестановки в особистій долі чи кар’єрі самих Левів. Часом ситуація настільки розпалюватиметься, що Леви матимуть велике бажання виплеснути в обличчя оточуючим все, що вони вважають за потрібне. А стриматись буде нелегко: обставини можуть їх провокувати!

Уникнути проблем у майбутньому Левам допоможе стриманість, а якщо вже буде так нестерпно – спробуйте триматися золотої середини, присмачуючи діжку критики хоча б ложечкою втішної похвали.

ДІВА. Дівам астрологи не радять мати зайвих ілюзій щодо цього дня. Обстановка передбачається напружена як у сфері романтичних почуттів, так і на роботі. Причини поза межами х впливу, тому копатися в собі або в подіях минулого Дівам немає жодного сенсу. Ну а якщо останнім часом Діви виступали посередником у якійсь суперечці чи конфлікті, то сьогодні зірки рекомендують самоусунутись: роль сторони, що примирює, цього дня не для них.

Своїми самовпевненими словами Діви лише нашкодять собі. Краще тримати рота на замку.

ТЕРЕЗИ. Дива у поведінці близьких людей, загадкові випадковості та таємничі збіги обставин – ну як тут не почати містифікувати? Але ні, астрологи дають Терезам повністю протилежну пораду – не нагнітайте обстановку своїми необґрунтованими підозрами. Сьогодні у Терезів буде велика спокуса приміряти на себе образ справжнього домашнього “повчателя”! Найгірше, якщо у стосунках із близькими у них справді накопичилися серйозні проблеми.

Будь-яке необережне слово – і гряне грім. Зірки рекомендують Терезам проявити дипломатичний підхід.

СКОРПІОН. Сьогодні Скорпіонам потрібно частіше спілкуватися чи, як мінімум, стати активним користувачем соціальних мереж. Доля готує їм важливу зустріч. Новим знайомим виявиться впливова людина, за підтримки якої і кар’єра швидше просунеться вгору, і вирішаться інші питання. Єдиною, але дуже складною проблемою для Скорпіонів може стати критика, чи то ласкаве кепкування коханої людини, чи буркотливе невдоволення начальства, чи колег з роботи з причинами і без.

Не варто засмучуватися і тим більше втрачати віру в себе!

СТРІЛЕЦЬ. Сьогодні щось принципово нове може увірватися у життя кожного Стрільця. Загалом день явно буде неординарним, а тому не варто витрачати час на побут і дрібну суєту. Ситуація вимагатиме від Стрільця вирішувати свої фінансові питання. Особливо ті, які вже давно назріли та вимагають вжиття рішучих заходів. Пошуки нової роботи, додаткового джерела доходу, розмова із начальством про зарплату тощо. – на будь-який подібний подвиг у Стрільця вистачить рішучості та можливості довести справу до кінця.

Тяга до фінансової незалежності допоможе Стрільцям поламати будь-яку перешкоду, що стоїть на їхньому шляху.

КОЗЕРІГ. Сьогодні Козерогам може здатись, що світ досить простий, а всі без винятку люди налаштовані до них дружелюбно. На жаль, як не сумно, насправді це не так. Більш того! Козероги можуть стати улюбленою мішенню для авантюристів та пройдисвітів. Ризик сісти на мілину і зазнати пристойних збитків у Козерогів досить великий.

Зірки рекомендують усім Козерогам без винятку оголосити тайм-аут і не приймати жодних ділових рішень, особливо у фінансових справах.

ВОДОЛІЙ. Сьогодні на Водоліїв чекає свого роду день чудес, який подарує їм почуття легкості та свободи. Особливо вдало Водоліям будуть даватися справи, де можна засвітити інтелект. Так, наприклад, можна буде добре заробити. Зірки обіцяють Водоліям, що з’явиться світло в кінці тунелю в особистих і фінансових справах, і немов туман випаруються старі підозри. Одне засмучує: сьогодні Водолії будуть схильні дратуватися через будь-яку дрібницю і тим самим власними руками просто зіпсують собі життя.

Зірки радять Водоліям проявити гнучкість, інакше конфлікт неминучий.

РИБИ. Щохвилинні прикрі обставини, непорозуміння з близькими та дрібні закиди у справах весь день впливатимуть на перебіг подій. Втім, Риб це зупинить у втіленні наполеонівських планів. Нагороду за таку завзятість Доля щедро нагородить Риб всілякими бонусами. Цілком імовірно, що одним з таких подарунків стане суперцікава пропозиція щодо заробітку, роботи або дуже привабливе романтичне знайомство.

Зірки радять Рибам саме в цей день порозумітися з оточуючими і переконати їх у своїй правоті.

Фото Олександри К.

You cannot copy content of this page