Стрільців чекає щедра нагорода, Близнюків – доленосна звістка, Дівам не вибачать помилку, а Козероги повиснуть на волоску – зміни на порозі

Це буде час цікавих відкриттів та каверзних поворотів долі – астропрогноз на 23 серпня для кожного знака Зодіаку.

ОВЕН. Зірки закликають загострити зір та слух. Це потрібно, щоб не пропустити важливу інформацію, яка може бути використана для отримання прибутку. День обіцяє бути нестандартним у сфері почуттів. Якщо Овен навчиться читати між рядками, йому стануть зрозумілі справжні наміри співрозмовників, а хтось із них виношує щодо вас серйозні плани.

ТЕЛЕЦЬ. Містичний день. Можна побачити пророчі сни або навчиться безпомилково розшифровувати знаки Всесвіту. Рівень енергії високий, але навіть невтомних Тельців штормитиме безупинним вихором робочих та життєвих питань. Не сумнівайтеся в собі, вам по плечу таке навантаження, але втома все одно неминуча.

БЛИЗНЮКИ. Велика ймовірність, що ви зможете розв’язати проблеми, які вас знесилювали. Визнання та успіх вам гарантовані. Зірки обіцяють доленосну звістку, яка може змінити подальший перебіг вашого життя. У справах сердечних все буде дуже вдало. Нове знайомство може перерости у міцні та щасливі стосунки.

РАК. Нерозумно сидіти і чекати з моря погоди, поки всі навколо вас вже на всю боряться за успіх. Цей день найбільш вдалий для нових перемог у кар’єрі, бізнесі та підприємництві. Не засуджуйте себе у разі незвичайних ідей. Але й обговорювати їх із кимось не варто. Тож абстрагуйтеся від суєти зовнішнього світу та займайтеся розвитком своїх наполеонівських планів.

ЛЕВ. Левів ніхто не здатний зупинити. Ви немов ураган змітатимете все на своєму шляху, будь-які перешкоди. Ось якщо не буде чіткого плану дій, левова активність у якийсь момент може стати анархічною, руйнівною, а не творчою. Зірки радять досконально продумати кінцеві цілі. Передбачається поворот, після якого з ваших очей спаде пелена. Правда може виявитися гіркою на смак, але це краще, ніж перебувати у незнанні.

ДІВА. Цей день не вибачає помилок. Всесвіт чекає на благородні вчинки і широкі жести, так що не будьте малодушні, не скупіться і будьте готові протягнути руку допомоги. Творчих людей чекає надзвичайне натхнення та поява десятка свіжих ідей. Сімейні пари не помиляться, якщо принесуть у свої стосунки нотку новизни та різноманітності.

ТЕРЕЗИ. Зірки не виключають ймовірність, що Терези стануть найзручнішою мішенню для пройдисвітів різних «мастей». Тримайте увагу щомиті та не розповсюджуйте конфіденційну інформацію. Краще спробуйте залучити до свого життя потоки позитивної енергії. Де її знайти, та навіщо? Це потрібно для відновлення сил, а джерела для живлення будуть буквально всюди. Це і контакти з природою, і спілкування з дітьми, і щирі розмови з людьми.

СКОРПІОН. Грайте та не заграйтеся. Всесвіт не простить фальш у вчинках чи словах. Ось чому небажано давати гучні або важкоздійсненні обіцянки. Ще краще поводьтеся у плані спілкування як аскет. Менше слів – більше справ. При належній активності можна досягти вражаючого результату.

СТРІЛЕЦЬ. Всі ваші добрі вчинки цього дня будуть щедро винагороджені і людьми, і Всесвітом. Стрільцям можуть виявитися корисними поради досвідчених людей, особливо якщо вирішуєте питання з галузі економіки, бізнесу або юриспруденції.

КОЗЕРІГ. Для багатьох представників знаку значний ризик непередбачуваних витрат, тому не підписуйте жодних важливих документів та не приймайте відповідальних рішень. Відкладіть це на кілька днів. Багатьом оточуючим знадобиться ваша участь або слушна порада. Це може стомити, але вам буде приємно, що ви є авторитетом.

ВОДОЛІЙ. Доля готує різкий поворот, якого ви готові. Це змусить змінити плани, які ви складали з великою ретельністю. Орієнтуватися доведеться в подіях, що різко змінюються, що не додасть душевного спокою. Не бійтеся звертатися за порадою чи підтримкою. Разом з людьми, які розуміють, буде легше впоратися з усіма складнощами. Чим більше ви будете переконані в успіху, тим він буде імовірнішим.

РИБИ. Енергетично сильний день. Ви зможете гори перевернути і зробити те, на що раніше не наважувалися. Зірки кажуть, що зараз у вас такий запас міцності, що вам все по плечу. Звичайно, це не привід для нерозсудливості. Мудрість і вміння зважувати свої рішення відіграють вирішальну роль у стосунках з людьми та принесуть добрі новини та матеріальну вигоду.

You cannot copy content of this page