Стрільців і Овнів осипле грошима, Тельці опиняться в потрібному місці, Дів потягне на гульки, а Водоліям треба втікати світ за очі

Мозковий штурм та нестандартні підходи до вирішення завдань завтра можуть принести чудові результати. Подбайте про своє здоров’я. Повний гороскоп 27 серпня для всіх знаків Зодіаку.

ОВЕН. Завтра у Овна день широких можливостей та безмежної віри у себе. Використовуючи цей імпульс, він зможе досягти всього, чого прагне. Овна осяють цікаві ідеї, які можуть сприятливо позначитися як на його кар’єрі, так і на житті взагалі. А можливо, замість корисної ідеї зав’яжеться якесь не менш корисне знайомство. Романтичним воно навряд чи буде, а от у грошовому сенсі виявиться вельми прибутковим. У будь-якому випадку, Овну дуже не завадить тримати ніс за вітром – може запахнути грошима! А взагалі, завтра шарм і грайливий настрій зроблять Овна неймовірно привабливим в очах протилежної статі.

ТЕЛЕЦЬ. День наділяє Тельця величезним творчим потенціалом, а зірки обіцяють надати йому можливості для нових цікавих зустрічей та знайомств. Не дивно, якщо одне із цих знайомств виявиться романтичним. Щоправда, чекати від нього серйозного продовження навряд чи варто. В решті ж дня для Тельця обіцяє пройти насичено та цікаво. Ну, а щоб опинитись у потрібний час у потрібному місці, покладайтеся на свою інтуїцію – вона завтра буде у вас на висоті!

БЛИЗНЮКИ. Завтра у Близнюків день свободи від будь-яких шаблонів та рамок. У спірних питаннях їм варто дослухатися голосу інтуїції – вона їх не підведе. Однак головною силою Близнюків цього дня стануть їхні слабкості. І ще якою силою! Користуючись цими слабкостями, Близнюки буквально дійматимуть оточуючих. А їхнє вміння домагатися свого будь-якими способами досягне апогею. Самим Близнюкам при цьому здаватиметься, що нічого незвичайного в їх поведінці немає, а грати на почуттях оточуючих – справа цілком природна.

РАК. Завтра у Рака чудовий день для сміливих планів та експериментів. Обмірковування та обговорення нових задумів з часом допоможе йому просунутися у кар’єрі та обіцяє принести успіх. Одне погано, протягом дня настрій Рака постійно змінюватиметься. Веселий настрій може змінитися хмарою, що несподівано набігла, проте вже через кілька хвилин з-за хмар знову вийде сонце. Одним словом, надавати емоціям Рака цього дня великого значення не варто. Завтрашнє любовне побачення просто має стати особливим! Зірватися та поїхати в інше місто, піти в кіно чи влаштувати пікнік у дворі – те, що потрібно Раку цього дня!

ЛЕВ. Завтра у Лева день наведення мостів. Будь-які справи, де йому необхідно спілкуватися і заводити контакти з потрібними людьми, будуть даватися Леву напрочуд природно і легко. Перешкодити Левам може тільки одне – у цей день у них може прокинутися талант робити слона з будь-якої мухи, що пролітає повз. Протягом дня у нього щоразу викликатимуть роздратування всілякі дрібниці. А тому, якщо Лев не хоче уславитися занудою і причіпкою, треба постаратися поменше уваги звертати на негатив і недоліки оточуючих! Головна порада зірок – завтра позитивний досвід спілкування з людьми для Лева – вірний шлях до щастя та набуття любові.

ДІВА. Цього дня у справах Діви можуть згорнути гори та стерти конкурентів на порошок. Але, на жаль (або на радість), завтра Діву може нестримно потягнути у «на всі тяжкі», у великі, галасливі компанії, щоб хоч на мить опинитися в центрі уваги. Ну, якщо й не опинитися, то хоча б помріяти та пофантазувати на цю тему. Нічого поганого в цьому немає, проте постарайтеся не надто заноситися, щоб не викликати шпильок на свою адресу. Тим більше, що на глузування і шпильки Діва завтра реагуватиме подвійно гостро. А даремно! На любовному фронті завтра Діва має шанс познайомитися з людиною, яка здійснить у її житті справжній переворот!

ТЕРЕЗИ. Завтра Терези постійно відволікатимуться на домашні справи та турботи. Ну і добре. Саме час зайнятися домом та облаштуванням побуту, а решту сміливо можна відкласти на потім. Все одно жодних грандіозних проривів та результатів завтрашній день не обіцяє. Ось тільки не варто надавати великого значення дрібницям і невеликим неприємностям, інакше Терези ризикують зациклитися на них на кілька днів. А ось на романтичному фронті завтра Терезам у всьому, що стосується почуттів, слід звертати увагу на свою інтуїцію! А якщо вони в інтуїцію не вірять – треба просто діяти за принципом погано – добре!

СКОРПІОН. Завтра день у Скорпіона буде буквально переповнений спілкуванням, а також різними непорозуміннями. А причиною цих непорозумінь стане непослідовність самого Скорпіона. Цього дня йому не те щоб захочеться свідомо порушувати правила, просто його постійно відволікатимуть різноманітні дрібниці. Те, на що іншого дня Скорпіон не звернув би уваги, що завтра може несподівано захопити його, тим самим порушивши всі його плани на день. Зірки радять Скорпіонові цього дня не замахуватися на великі справи, доки не наведено лад у думках та планах.

СТРІЛЕЦЬ. Завтра у Стрільця прокинеться особливе чуття на все прекрасне – насамперед на гроші. Імовірність знайти завтра якщо і не скарб, то якусь стару заначку дуже висока. Та й щодо заробітку день обіцяє порадувати Стрільця приємними сюрпризами. Можна, наприклад, натякнути начальнику про збільшення зарплати – він сприйме це прихильно. А ось щодо переїдання Стрільцю треба бути обережнішим, інакше він ризикує завдати своїй фігурі значної шкоди. І обережніше із витратами! Завтра на радощах ви ризикуєте витратити набагато більше, ніж знайдете! На любовному фронті все має бути непогано – чарівності Стрільця завтра неможливо протистояти!

КОЗЕРІГ. Завтра у Козерога день безпричинних сумнівів. Він може відчувати невпевненість у робочих питаннях, навіть якщо реальних підстав для цього він не має. Кордон між «треба» і «хочу» стане для Козерога зовсім хистким. Йому захочеться дати волю собі та своїм почуттям. Однак йдучи на поводу у бажань та емоцій, Козерогу не варто чекати від оточуючих схвалення своїх дій – у них погляд на ці речі може виявитися аж ніяк не на його користь.

ВОДОЛІЙ. Завтра з самого ранку Водолій перебуватиме у споглядальному настрої. З усіх моделей поведінки найбільш логічним йому здасться не опір обставинам. При цьому Водолій незвично тонко відчуватиме перспективні тенденції, і цілком міг би використати це своє чуття з користю. Ось тільки чомусь йому не захочеться в ці процеси втручатися і брати в них участь. Іншими словами, знання того, як досягти успіху, завтра мирно уживатиметься у Водолії з повним небажанням діяти. Щоб повернутися в потрібний тонус зірки радять Водоліям тікати з міста кудись подалі. Відпочинок та свіже повітря – що може бути краще!

РИБИ. Навіть якщо ви не творча людина, завтра зробіть виняток. Зірки у цей день максимально посилюють у Рибах їхній творчий потенціал. Цей день дуже вдалий для того, щоб якщо і не створити який-небудь шедевр, то хоча б просто присвятити час мистецтву. Але не тільки. День також обіцяє Рибам багато можливостей спілкуватися з цікавими людьми на цікаві теми. А ось у ділових питаннях Рибам зірки радять дотримуватись граничної обережності. І щоб уникнути втрат, їм слід бути особливо вкрай обережними у грошових питаннях. Навіть на особистому фронті стосунки Риб можуть бути затьмарені якимись питаннями фінансового характеру!

You cannot copy content of this page