Стрільців потягне побешкетувати, Тельців – за рамки, Леви без зусиль «зрубають» грошей, а Риби наговорять зайвого

Завтра зірки радять уникати суперечок. Цього дня вони здатні спалахувати на порожньому місці та швидко розростатися, як лісова пожежа. Повний гороскоп для всіх знаків Зодіаку на 7 липня.

ОВЕН. Завтра Овни будуть у формі і їх спокійно можна ставити на будь-яку відповідальну ділянку роботи. Щоправда, самих Овнів цього дня потягне туди, де люди веселяться та життя б’є ключем! Їм буде просто приємно перебувати у веселих компаніях, заражаючись безтурботною атмосферою. Оскільки ні до чого іншого зірки завтра Овнів не схиляють, то чому б і не провести вільний час на якійсь вечірці? Тим більше, що Овни можуть опинитися в центрі уваги!

ТЕЛЕЦЬ. До чого Тельці завтра точно будуть не схильні, то це до різного роду «мозкових штурмів», роботи в колективі тощо. Поведінка Тельців цього дня навряд чи буде обтяжена рамками! Тельцям може навіть на якийсь час здатися, що вони вищі за це. Щоправда, оточуючі з цього приводу можуть мати зовсім іншу думку, і не найприємніші висновки можуть посипатися на Тельців як із рогу достатку.

БЛИЗНЮКИ. Завтра допитливість Близнюків здатна вийти за всякі рамки, а емоції постійно коливатимуться десь між поняттями «треба» і «хочу». З одного боку, справи, що накопичилися, наполегливо вимагатимуть зайнятися ними, з іншого ж – Близнюкам захочеться відволіктися від рутини і зайнятися чимось цікавим. Найкраще Близнюкам цього дня вдаватиметься робота, пов’язана з творчістю. Закоханим представникам знака цього дня доведеться пізнати істину – бурхливий роман, як правило, швидко минає.

РАК. Завтра для Раків настає чудовий час, коли непогано б зайнятися своєю кар’єрою! Тим більше, що завтра день у Раків буде насичений спілкуванням з різними людьми! Можливі нові цікаві знайомства чи зустрічі, що змінять поточні плани. І хоча жодних радикальних змін зірки не обіцяють, проте день може бути багатим на цікаві повороти та нові враження, в тому числі й у любовних стосунках.

ЛЕВ. Леви зможуть легко і вдало “зрубати” грошей у бізнесі та у ділових відрядженнях. Тут Леви явно будуть на коні та ще всім дадуть фору. Інша справа – повсякденна рутина, особисті чи любовні стосунки. Тут Леви будуть невпізнанними і першим пунктом для них стоятимуть суперечки, сварки та різного роду з’ясування стосунків. Причому їх кількість буде прямо пропорційна числу розмов. Іншими словами, завтра Левам у особистих відносинах краще звести спілкування з близькими до мінімуму. Ну, чи хоча б запастись терпінням.

ДІВА. Завтра на думці Дів час від часу наполегливо вриватиметься вітер далеких мандрівок, а судження Дів характеризуватимуться безапеляційністю. А тому зірки рекомендують їм завтра тримати свою «єдиновірну» думку при собі, особливо перед начальством чи колегами по роботі. Безпечніше витратитиме цей день на планування майбутньої відпустки. А ось у любовних стосунках Дівам, мабуть, доведеться виявити або бійцівські якості, або мистецтво дипломата. А щоб коса не найшла на камінь, Дівам завтра треба намацати компроміс.

ТЕРЕЗИ. За всіма даними, завтра Терези будуть почуватися в будь-якому колективі, як риба у воді. Що-що, а емоційний та інформаційний голод Терезам у цей день не загрожує! Вони ризикують із головою поринути в атмосферу інтриг, чуток та пліток. І в якийсь момент Терези можуть навіть і самі не помітити, як стануть рознощиком якоїсь неправдивої інформації. Зірки радять Терезам завтра хоча б не скочуватися до суцільної критики (навіть за очі). Інакше це може ускладнити стосунки з оточуючими!

СКОРПІОН. Завтра у справах у Скорпіонів може спостерігатися метушня, яка обіцяє тривати чи не весь робочий день. У цьому є свій плюс – у Скорпіонів будуть усі шанси не лише перевиконати свої плани, а й добре зарекомендувати себе перед начальством. Однак зірки наполегливо рекомендують Скорпіонам завтра зробити “вихід у світ”. Тобто опинитися в тих місцях, де зазвичай збираються якщо не вершки суспільства, то принаймні публіка зі смаком та статусом. Тут на Скорпіонів чекає знайомство, яке стане доленосним.

СТРІЛЕЦЬ. Завтра Стрільцям як повітря знадобиться освіжити свої емоції, додавши яскравих фарб. Дуже непогано буде влаштувати у себе вдома свято, покликати у гості друзів (особливо тих, з ким давно не бачились). І не треба прив’язувати свято до якогось приводу чи дати, можна просто організувати звичайні дружні посиденьки – вони завтра обіцяють пройти напрочуд весело та душевно. Єдине, Стрільцям слід не надто захоплюватися напоями з градусами та уникати слизьких тем у спілкуванні. Інакше настрою “побешкетувати” не уникнути!

КОЗЕРІГ. Завтра для Козерогів найголовнішим ворогом стане рутина! Не дивно, що багатьом навіть діловим Козерогам у цей день зовсім дикою здасться сама думка про те, що можна всидіти у чотирьох стінах. Не важливо як, і не важливо куди, але завтра для Козерогів головне здійснити якщо і не подорож, то хоча б прогулянку. А ще краще буде вирушити до якогось клубу чи на вечірку. Без цього Козероги ризикують закиснути і впасти в безпросвітну зневіру. Можливо, другі половинки підкажуть завтра Козерогам готове рішення.

ВОДОЛІЙ. Завтра Водоліям якось легко даватимуться знання! Але зірки рекомендують їм влаштувати свято, причому не так для тіла, як для душі. Цей день добре провести у спілкуванні з коханою людиною, бажано у романтичній обстановці гарного ресторану. А ось складних і слизьких тем у розмові Водоліям завтра треба уникати. Краще поговорити про щось дрібне, але приємне, а всі серйозні справи відкласти на потім. Це шанс надати своїм відносинам із коханою людиною новий імпульс!

РИБИ. Чим-чим, а стриманістю Риби завтра не відрізнятимуться! Спробувати бути стриманішим, звичайно, не завадить, але навряд чи це вдасться. Цього дня Риби можуть наговорити оточуючим купу гидот і нажити купу ворогів. Але можуть і навпаки: перейти на позитив і знайти таку ж купу друзів. У будь-якому випадку, завтра емоції Риб будуть дуже сильні та заразливі, а бажання висловлювати свої думки вголос – не завжди доречно та безпечно.

You cannot copy content of this page