Шоу-бизнес
Сценка Кварталу 95 про Буратіно, яка розізлила мережу: з’явилася реакція каналу «1+1»

Новорічний випуск Кварталу 95 із сценкою про «Буратіно, який став Буратіною», розізлив мережу.

Коміки вже попросили вибачення за невдалий жарт. На інцидент відреагували й на каналі «1+1», де показали цю мініатюру. Пише «Радіо максимум»

Читайте також: Не витримала тоpтyp коханого: під Києвом сталася тpагeдія, дівчина вuкинулася з вікна

Відзначимо, що сьогодні о 14.00 активісти проведуть мітинг проти , расизму, сeксuзмy та будь-якої ксeнoфобії на телебаченні. Саме новорічний випуск студії Квартал 95 під назвою «Кто строгал Буратино-каминг-аут в ТЮЗе» став поштовхом до акції.

У зв’язку з дискусією, яка розгорнулась в соціальних мережах стосовно цієї мініатюри з новорічного випуску «Вечірнього кварталу», телекомпанія «1+1» визнала наявність епізодів, які «могли викликати звинувачення у неповазі до ceкcyальнuх мeншин».

«Приносимо вибачення за цей епізод та запевняємо, що у нас не було жодного наміру образити будь-кого. Телеканал «1+1» вилучив цей епізод зі своєї бібліотеки. «1+1 медіа» переконана, що ми маємо жити у відкритому та толерантному суспільстві. Саме тому, ми не хочемо уникати теми ceксyальнuх меншин, яка є частиною сучасного життя, і висвітлюємо її, зокрема у випусках новин,» – наголосили представники каналу.

В «1+1» додали, що наразі в ЗМІ відсутні стандарти роботи з такою темою, особливо, коли йдеться про гумор. Канал, як і студія «Квартал 95», пообіцяв надалі більш ретельно зважати на вибір, характер та підходи у висвітленні тем, які зачіпають інтереси ceксуальнuх меншин.

facebook