Створюємо свої правила гри – любовний гороскоп на 3-9 липня

Створюємо свої правила гри – любовний гороскоп на 3-9 липня

Овен

Цього тижня Овнам варто поквапитися, якщо вони мають намір не просто плисти за течією у своєму особистому житті, а самі проявляти ініціативу, оскільки з кожним днем можливість гри на рівних зменшуватиметься. Якщо роман добігає кінця, у вихідні є шанс завершити його на високій емоційній ноті.

Телець

Цього тижня Тельці та їхні партнери перебувають на піку пристрасті чи азарту. Найяскравіші події та сюрпризи у відносинах найімовірніше в середу чи четвер. Не виключено, що хтось почне втомлюватися від енерговитратної любовної гри і почне подумувати про те, щоб вийти з неї (або змінити тактику).

Близнюки

Цього тижня зірки люб’язно підтримують навколо закоханих Близнюків романтичну обстановку, в якій так приємно вдаватися до переживань і обмінюватися активними знаками уваги. Справа за самими Близнюками: не виключено, що їхні думки будуть зайняті іншими справами і пропустять свої шанси.

Рак

Цього тижня Раки завзято дотримуються своїх власних уявлень про щасливе особисте життя та правила поведінки в суспільстві представників протилежної статі. Іноді їхні ідеали збігатимуться з поточною реальністю, але їм все ж таки не завадить бути готовими до сюрпризів і несподіваних уроків долі.

Лев

Найяскравіші враження в особистому житті чекають на Львів у середині цього тижня. Багато Левів переживуть у своєму романі незвичайний хвилюючий момент, отримають сюрприз від партнера. Їм варто пам’ятати, що багато вчинків «половинки», включаючи нібито несподівані, наразі є реакцією на їхні власні дії.

Діва

Цього тижня закохані Діви не завжди можуть відкрито висловити свої палкі почуття. У демонстрації особистих симпатій вони тим вільніші, чим далі від звичної рутинної обстановки розвивається їхня любовна історія. До цієї екзотичної категорії цілком може належати курортний чи дорожній роман.

Терези

Цього тижня зірки радять Терезам не марнувати часу і бути поруч зі своєю пасією, але не засмучуватися, якщо щось пішло не так і обставини завадили приємним планам. Найближчими місяцями доля ще подарує додатковий час, щоб виконати намічене і надолужити втрачене.

Скорпіон

Цього тижня найяскравіші враження чекають на закоханих Скорпіонів у середу та четвер. Не виключено, що саме вони підведуть їх до якоїсь межі і змусять переглянути свою тактику. Для багатьох Скорпіонів це буде єдиним виходом, оскільки радикально змінити погляди партнера їм поки що не вдасться.

Стрілець

Цього тижня Стрільцям варто вибрати для романтичної зустрічі середу чи четвер. У ці дні емоції, що надихають, обіцяє не тільки заздалегідь заплановане, а й спонтанне побачення. У неділю активність та пристрасність варто поєднувати з особливою делікатністю, особливо якщо ситуація змінюється.

Козеріг

Цього тижня закоханим Козерогам важливо прожити з мінімальною емоційною шкодою понеділок та вівторок. Якщо в ці дні вони зловживуть негативними емоціями і надмірно «накрутять» себе, глибоке засмучення може супроводжувати їх аж до вихідних. Для позитивних емоцій діє те саме правило.

Водолій

Цього тижня пік любовних переживань чекає на Водоліїв у середу та четвер. Багато Водоліїв у ці дні почнуть гостріше реагувати на поведінку свого партнера, але їм важливо не забувати, що справжні генератори своїх емоцій вони самі. Краще, якщо відповідь, що випромінюється ними, буде рівним і доброзичливим.

Риби

Закоханим Рибам зірки підказують, що вони мають більше психологічного впливу на розвиток свого роману у другій половині цього тижня, особливо у п’ятницю та суботу. Незалежно від того, чи буде цей вплив явним чи таємним, прямим чи опосередкованим, кохана людина обов’язково її відчує.

You cannot copy content of this page