Сумісність Водолія із знаками зодіаку, як складуться стосунки у коханні, шлюбі та дружбі

Водолії загадкові, непередбачувані та суперечливі. З одного боку, це повітряний знак, який відрізняє легкість, спонтанність, оптимізм та прагнення свободи. З іншого боку, ним керує Сатурн — планета важка, серйозна, відповідальна, яка дотримується законів і прагне порядку. Тому в кожному Водолії може бути різне співвідношення цих якостей, але бажання бути вільним і незалежним є завжди. У тому числі й у стосунках.

Водолії не поспішають пов’язувати себе серйозними обіцянками або узами шлюбу, але вони здатні створити гармонійний союз. Для цього потрібен партнер, який поділяє принципи Водолія і приймає його таким, яким він є. В іншому випадку Водолій рано чи пізно вирветься на волю.

Крім свободи, Водолію потрібен розвиток і рух уперед. Тому він не уживеться з людиною, яка стоїть на місці або, що ще гірше, тягне за собою вниз. У його розумінні відносини мають допомагати зростанню, а не створювати перешкоди та накладати обмеження.

Овен та Водолій

Гарний союз для вирішення спільних завдань, у якому вони чудово доповнюють одне одного. Водолій винаходить, Овен реалізує та втілює у життя. Але в побуті тиск Овна затьмарюватиме життя волелюбного Водолія, якщо тільки Овен не піде на поступки. Але це малоймовірно.

Телець та Водолій

Знаходяться на значній відстані один від одного, тому що один за одним не встигає. Водолію залишається або чекати, або рухатися далі на самоті. Через це він може сприймати свого партнера як валізу без ручки, яку нести важко, і викинути шкода.

Близнюки та Водолій

Люди однієї стихії. Навіть якщо мають різні устремління, легко підлаштовуються чи переймають інтереси одне одного. Проблем зі свободами слова та пересування у цьому союзі не буде, але іноді виникає відчуття, що люди живуть самі собою.

Рак та Водолій

Належать до різних стихій, але обидва рухливі та активні. Одна невдача: Рак активує заради дому та сім’ї, а Водолій — на благо всієї планети. І як би Рак не намагався, він не зможе прив’язати Водолія до себе. Ревнощі — часта причина розлучення в такому союзі.

Лев та Водолій

Знаки-антиподи розташовані один навпроти одного. Обидва яскраві та незалежні, але Лев претендує на лідерство та домінує над Водолієм, який не хоче належати лише своєму партнерові. Якщо мудро підходити до побудови стосунків, то все можливо!

Діва та Водолій

Складне поєднання, тому що Діві потрібні ясність, стабільність та впевненість у завтрашньому дні. А Водолію більше до вподоби спонтанність та оригінальність. Діва нервуватиме, Водолій — нудьгувати. Хоча, провівши деякий час разом, ці люди могли б багато чого навчити одне одного.

Терези та Водолій

Майже ідеальний союз, і не лише завдяки дипломатії Терезів, яка врятує будь-яку пару. Обидва партнери розуміють важливість дотримання особистих кордонів і не душать своєю любов’ю. Вони могли б створити непоганий творчий тандем, реалізувавши щось нове та незвичайне.

Скорпіон та Водолій

Можуть порозумітися, але ці стосунки матимуть подвійне дно, бо Скорпіон ніколи не відпустить від себе Водолія. Він вдає, що тримає дистанцію, а сам і контролює, і маніпулює, і пригнічує. Як тільки Водолій прозріє, зіткнень не уникнути.

Стрілець та Водолій

Обидва мудрі, філософськи налаштовані та спрямовані у майбутнє. Стрілець допоможе Водолію з визначенням мети, внесе більше конкретики до його хаотичного руху. Але разом вони величезна сила і для сімейного життя, і для спільного бізнесу.

Козеріг та Водолій

Об’єднані однією планетою-управителем – Сатурном, – тому мають однакові життєві устремління та орієнтири. Обидва мислять глобально, але Козеріг більш ґрунтовний. Саме цього не вистачає Водолію. Але для романтики поєднання не найкраще.

Водолій та Водолій

Чудово відчувають і розуміють одне одного, але рівноваги у такому союзі не досягнути. Занадто багато енергії повітря та спонтанного руху. Добре, якщо дві людини рухатимуться в одному напрямку та матимуть спільний інтерес. Інакше вони просто втратять одне одного.

Риби та Водолій

Утворять цікаву пару. Саме в ньому Водолію судилося стати лідером, незважаючи на те, що він не любить бути головним та нести відповідальність. Поки Риби будуть рефлексувати і розумітися на своїх почуттях, Водолій все візьме в свої руки і приведе сім’ю до світлого майбутнього.

You cannot copy content of this page